Znajdź nas na mapie

Zwyżki Piotrków Trybunalski

Gdzie wykorzystać podnośnik nożycowy?

Podnośnik nożycowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy w halach, magazynach jak i na otwartych przestrzeniach czyli na budowie. Rozróżniamy dwa typy tych podestów ruchomych: elektryczne i spalinowe.

Elektryczne podnośniki nożycowe to maszyny wykorzystywane do prac na równym terenie. Ich pełne, niebrudzące opony i niewielkie rozmiary to główne atuty brane pod uwagę przez klientów wynajmujących takie urządzenia. Zasilanie elektryczne to jedyne rozwiązanie do prac w zamkniętych pomieszczeniach.

 

 

Parametry techniczne mobilnych podnośników elektrycznych

 

Mobilne podnośniki elektryczne zapewniają pracę od 4 do 6 godzin na pełnym naładowaniu akumulatorów. Udźwig tych maszyn waha się od 227 do 500 kg w zależności od wybranego modelu. Jeśli chodzi o wysokość roboczą, możemy zaproponować maszyny od 5,90 do 16,00 metra. Jeden z najpopularniejszych modeli podnośników elektrycznych to Genie GS1932. Swoją popularność zawdzięcza szerokości około 80 cm co pozwala na przejazd podestem po złożeniu barierek przez standardowe drzwi. Na takie manewry pozwalają również wymiary podestów ruchomych o modelach Genie GS1330 micro oraz Genie GS2632.
Dodatkowym atutem podnośników nożycowych elektrycznych jest dodatkowo wysuwany pomost, który pozwala na przedłużenie platformy roboczej. Podnośnik nożycowy może być obsługiwany z platformy jak i z poziomu ziemi dzięki panelowi sterowania połączonemu z podestem elastycznym, długim kablem.

 

 

Pięć oddziałów firmy AA HERKULES w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Warszawie pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośnika i ładowarki teleskopowej na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i mazowieckiego oraz województw ościennych. Zadzwoń 500 310 750

 

 W naszej ofercie posiadamy:

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie