Znajdź nas na mapie

Zwyżki Niftylift dostępne od ręki!

Niezastąpione w pracach na wysokości zwyżki Niftylift to sprzęt dedykowany dla wymagających użytkowników. Maszyny producenta możesz wynająć na atrakcyjnych warunkach za pośrednictwem naszej wypożyczalni. Poznaj asortyment zwyżek Niftylift i zadzwoń do nas – dostarczymy wybraną zwyżkę na miejsce we wskazanym terminie i czasie. 

 

Poznaj zwyżki Niftylift

 

Firma Niftylift tworzy zwyżki z naciskiem na bezpieczeństwo i funkcjonalność. W wypożyczalni podnośników AA Herkules znajduje się gama urządzeń producenta, dedykowanych do pracy wysokościowych na 12 metrach wysokości. Wykorzystując podnośniki możesz prowadzić efektywne czynności w różnych obszarach.

W naszej ofercie dostępne są podnośniki teleskopowo-przegubowe wyposażone w silniki elektryczne od Niftylift. Wśród nich znajduje się model Niftylift HR12 o wysokości roboczej 12,20 m, który dzięki łamanej konstrukcji ramienia posiada zasięg boczny do 6,10 m. Szare, niebrudzące ogumienie powoduje, że może być on z powodzeniem używany we wnętrzach na różnych podłożach. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary to zwyżka, która sprawdza się w pracach prowadzonych w wymagających obszarach nad przeszkodami i pod nimi, aby zapewnić pracownikom dostęp do konkretnych elementów – sprzętów, instalacji, konstrukcji na wysokości.

Wszystkie zwyżki Niftylift dostępne w naszej ofercie to urządzenia przygotowane do pracy. Są poddawane systematycznym kontrolom zgodnie z wymogami UDT, dlatego wybierając naszą ofertę, masz pewność, że otrzymujesz sprzęt podnośnikowy najwyższej klasy.

Zamów zwyżki Niftylift w naszej wypożyczalni AA Herkules!

Dostarczamy sprzęt na miejsce, zapewniamy serwis i szkolenia operatorów.

Kliknij i połącz

Wypożycz zwyżkę Niftylift na najlepszych warunkach

 

AA Herkules ma obecnie kilkanaście lat praktyki w dostawie sprzętu podnośnikowego. Dbamy, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony, dlatego oferujemy kompleksową obsługę. Nasz sprzęt może z kolei zagwarantować maksymalną efektywność, bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania wszelkiego rodzaju czynności budowlanych, montażowych, wykończeniowych na wysokościach.
 

Dlaczego warto wypożyczyć zwyżki Niftylift w AA Herkules?

 • Fachowa kadra zawsze przygotowana do pomocy – aby dobrać najlepszy sprzęt do konkretnego zadania i odpowiedzieć na każde pytanie związane z najmem.
 • Atrakcyjne warunki wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego podnośników – wraz z opcją wykupu po zakończeniu umowy.
 • Czytelne i jasne warunki najmu – bez skomplikowanych formalności.
 • Transport sprzętu podnośnikowego do Klienta oraz jego odebranie po zakończeniu najmu – posiadamy własne zaplecze transportowe.
 • Serwis podnośników – chociaż nasze zwyżki Niftylift są systematycznie kontrolowane przez mechaników posiadających uprawnienia UDT, to jednak zdajemy sobie sprawę, że także w takiej sytuacji mogą zdarzyć się usterki. Właśnie dlatego zapewniamy szybki serwis z dojazdem do Klienta lub wymianę sprzętu na nowy.
 • Szkolenia operatorów – w naszym ośrodku UDT-CERT w Katowicach.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie