Znajdź nas na mapie

Zwyżki samojezdne z AA Herkules

Zakup specjalistycznych podnośników, które będą ułatwieniem w pracy na wysokości, jest dużym kosztem. Często jednak wykorzystanie nowoczesnych maszyn jest konieczne. AA Herkules wychodzi naprzeciw potrzebom firm i oferuje kompleksową usługę wynajmu. Zwyżki samojezdne z naszej wypożyczalni pochodzą od renomowanych producentów, cechują się wielofunkcyjnością i niezawodnością. Możesz z nich korzystać, wynajmując je na atrakcyjnych warunkach!

 

Czym charakteryzują się zwyżki samojezdne?


Podesty ruchome i zwyżki samojezdne według ustawy o dozorze technicznym definiuje się jako zamontowane na samochodach. Potocznie przyjęło się jednak, że zwyżkami samojezdnymi określa się maszyny posiadające własny napęd (w myśl ustawy „przejezdne”). W ofercie wynajmu mamy podesty ruchome samojezdne odnosząc się do potocznie przyjętego sformułowania - mobilne maszyny posiadające napęd elektryczny lub spalinowy.


Podesty ruchome samojezdne oferowane przez firmę AA Herkules w zależności od typu charakteryzują się udźwigiem do 1100 kilogramów i służą głównie transportowi osób oraz narzędzi na daną wysokość. Są to maszyny często i chętnie wykorzystywane przede wszystkim w różnego rodzaju pracach budowlanych i konserwatorskich. Zwyżki samojezdne bardzo dobrze sprawdzają się w prostych pracach na przykład związanych pracami konserwacyjnymi. Zakres wykorzystania zwyżek samojezdnych jest o wiele szerszy. Z powodzeniem mogą być bowiem używane również w montażu hal oraz konstrukcji metalowych, blacharskich i dekarskich. Są nowoczesną i chętnie stosowaną alternatywą dla wszelkich rusztowań i drabin. Należy pamiętać o tym, że ich użytkowanie możliwe jest jedynie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje UDT.


AA Herkules oferuje szeroki wybór podestów ruchomych samojezdnych. Do dyspozycji klientów pozostają oddziały w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i Katowicach. Usługi świadczone przez firmę obejmują także regiony sąsiednich województw. Co ważne, klienci mają również możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy w sposób telefoniczny. Sprawia to, że usługi firmy są łatwo dostępne dla klienta i może on skorzystać z nich w dogodnym dla siebie momencie.

Zapytaj o wynajem samojezdnych podestów ruchomych lub zwyżek

Pomożemy wybrać odpowiedni model, zadbamy o jego transport i serwis w czasie pracy. Skorzystaj z atrakcyjnych warunków najmu i minimum formalności!

Zadzwoń do nas

Dlaczego podesty ruchome samojezdne wynająć w AA Herkules?

Nasza wypożyczalnia ma ugruntowaną pozycję na rynku. Klienci z usługi wynajmu podestów ruchomych samojezdnych mogą korzystać już od ponad dekady. W naszej ofercie znajdują się podnośniki o zróżnicowanych parametrach technicznych. Z pomocą wykwalifikowanej kadry specjalistów ds. wynajmu możesz skorzystać z wynajmu maszyny, która spełni nawet bardzo precyzyjnie sformułowane wymagania. Sposób, w jaki rozmieszczone są nasze bazy sprzętowe, sprawia, że klienci z południowej, południowo-zachodniej i centralnej Polski mogą skorzystać z oferty, na terenie ośmiu województw.


Współpraca z AA Herkules to gwarancja kompleksowej obsługi wynajmu maszyn. Klient ma możliwość skorzystania z serwisu maszyn prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę konserwatorów z uprawnieniami UDT. W razie awarii do dyspozycji wynajmujących pozostaje flota serwisowa. W przypadku większych awarii wymieniamy maszynę. Co ważne korzystając z usług, nie musisz również martwić się transportem na miejsce wykonywania prac. Nasza flota transportowa po uzgodnieniu z klientem dogodnego terminu oraz godzin dostawy zapewnia dowóz i odbiór maszyny z miejsca docelowego. W trakcie czasu trwania umowy do dyspozycji klienta pozostają specjaliści, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. W efekcie uzyskujesz usługę na najwyższym poziomie.


Wybierając zwyżki samojezdne lub samojezdne podesty ruchome, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz wycenę. Zapewniamy niskie kaucje oraz atrakcyjne stawki cenowe - zarówno w przypadku wynajmu dobowego, jak i długoterminowego.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie