polish flag Polska firma
Znajdź nas na mapie

Wynajem

Znajdź podnośnik

Wiele różnorodnych zwyżek 

Powyżej widzisz całą flotę naszych dźwignic na wynajem. To łącznie ponad 500 maszyn. Mamy wiele różnych podestów ruchomych. Dzięki temu znajdziesz taki model, który najlepiej odpowiada twoim zapotrzebowaniom. Nie masz pewności jaki podnośnik wybrać? Spokojnie, pomogą Ci w tym nasi wyspecjalizowani doradcy ds. najmu.

Warto zaznaczyć też, że mamy sprzęt renomowanych producentów.

 

Wynajem podnośników koszowych

Jakie mamy podnośniki koszowe? To podnośniki nożycowe, przegubowe i teleskopowe – w obu przypadkach do wyboru wersje spalinowe i elektryczne. Do tego także podnośniki masztowe elektryczne. Znajdziesz też również elektryczno-spalinowe podnośniki na gąsienicach.

 

Podnośniki koszowe - maksymalny zasięg

Każdy konkretny model ma swoją specyfikę i maksymalną wysokość roboczą. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz przy konkretnym modelu. Pod względem typów kształtuje się to tak jak na liście poniżej:

Podesty nożycowe: maks. 18,50 m.

Podesty teleskopowo przegubowe: maks. 25,60 m.

Podesty masztowe: maks. 9,85 m.

Podesty gąsiennicowe: maks. 23,00 m.

 

Ładowarki teleskopowe

Oprócz wyżej wymienionych podestów przeznaczonych do podnoszenia samych ludzi (bądź ludzi z narzędziami) mamy też ładowarki teleskopowe. Tego typu zwyżki pozwalają na unoszenie samych ładunków. W zależności od modelu i rodzaju prac taka ładowarka podniesie od 1500 do 3500 kg. Ich maksymalna wysokość podnoszenia to od 7 do nawet ponad 16 metrów. Zobacz naszą flotę powyżej. Każdy nasz podnośnik ma szczegółowy opis techniczny. Dlatego szybko i łatwo znajdziesz ten najbardziej odpowiedni.

 

Wysoka jakość usług

Pamiętaj - dzwoniąc do nas od razu rozmawiasz ze specjalistą ds. wynajmu. On pomoże i doradzi jaki podnośnik najlepiej wybrać. 

Oprócz wynajmu, prowadzimy także sprzedaż nowych i używanych podnośników ruchomych.

 

Serwis

Dbamy o jak najlepszy stan techniczny każdego naszego używanego podnośnika. Regularnie go serwisujemy i dbamy o aktualny przegląd UDT. Wszystkim zajmują się tym nasi wykwalifikowani pracownicy. Nieważne czy podnośnik aktualnie znajduje się w naszej siedzibie czy jest u ciebie na budowie - masz gwarancję sprawności technicznej potwierdzonej przez UDT. Więcej przeczytasz tutaj: Serwis podnośników

 

Transport wynajmowanych podnośników 

Zapewniamy także profesjonalny przewóz wynajmowanych maszyn z i na miejsce. Dowiedz się więcej: Transport podnośników.