Znajdź nas na mapie

Wynajem

Wynajem zwyżek - duży wybór maszyn

Szeroka gama modeli zwyżek i ładowarek teleskopowych

Powyżej przedstawiamy rodzaje zwyżek i ładowarek na wynajem. W swojej ofercie posiadamy kilkaset maszyn renomowanych producentów. Dzięki temu znajdziesz model, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Nie masz pewności jaki podnośnik czy ładowarkę wybrać? Spokojnie, pomogą Ci w tym nasi specjaliści ds. wynajmu.

 

Rodzaje zwyżek na wynajem

Jakie mamy podnośniki i ładowarki dostępne na wynajem? To podnośniki nożycowe, teleskopowe, przegubowe – w obu przypadkach do wyboru wersje spalinowe i elektryczne. Oferujemy również podesty ruchome masztowe elektryczne oraz elektryczno-spalinowe podnośniki na gąsienicach. 

 

Zwyżki do wynajęcia - wysokość robocza

Przy wyborze modelu podestu określ wysokość, do której musi posłużyć Ci maszyna. Maksymalną wysokością roboczą zwyżki określamy wysokość, do jakiej sięga człowiek stojący na w pełni rozłożonej zwyżce. Szczegółową specyfikację maszyny znajdziesz przy każdym modelu. Pod względem wysokości roboczej możemy zaoferować:

Zwyżki nożycowe elektryczne: maks. 16,00 m.

Podesty teleskopowo przegubowe: maks. 25,60 m.

Podesty masztowe: maks. 12,65 m.

Podesty gąsienicowe: maks. 25,60 m.

 

 

Szukasz zwyżki na wynajem?

Dobierzemy odpowiedni podnośnik dla twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Ładowarki teleskopowe

Oprócz wyżej wymienionych podestów przeznaczonych do podnoszenia ludzi wraz z narzędziami, oferujemy również ładowarki teleskopowe. Tego typu maszyny pozwalają na unoszenie ładunków na znaczną wysokość. W zależności od modelu i wysięgu ramienia, ładowarka podniesie nawet do 4000 kg., a maksymalna wysokość podnoszenia to ponad 16 metrów.

Zobacz naszą flotę powyżej. Każdy nasz podnośnik ma szczegółowy opis techniczny. Dlatego szybko i łatwo znajdziesz ten najbardziej odpowiedni.

 

Wysoka jakość usług

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Wszystkie maszyny z oferty AA HERKULES posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Pamiętaj — dzwoniąc do nas, rozmawiasz ze specjalistą ds. wynajmu zwyżek. On pomoże i doradzi jaki podnośnik czy ładowarkę teleskopową najlepiej wybrać. 

Oprócz wynajmu prowadzimy także sprzedaż nowych i używanych podnośników ruchomych.

 

Serwis

Wykwalifikowana kadra serwisantów regularnie konserwuje wszystkie podnośniki i ładowarki teleskopowe. Dbamy o stan techniczny urządzeń i aktualne badania okresowe. Nieważne czy podnośnik znajduje się w naszej siedzibie, czy jest u Państwa na wynajmie - nasi konserwatorzy regularnie przeprowadzą przegląd maszyny i będą czuwać nad jej stanem technicznym. Więcej przeczytasz tutaj: Serwis podnośników

 

Transport wynajmowanych podnośników 

Dostarczamy wynajęte maszyny na miejsce pracy wskazane przez klienta. Dowiedz się więcej: Transport podnośników.