Znajdź nas na mapie

Zwyżki Częstochowa

Częstochowa to kolejne miasto, do którego dostarczamy nasze podesty ruchome, zwyżki koszowe i ładowarki teleskopowe. Zachęcamy do kontaktu lokalne firmy i wykonawców inwestycji działających zarówno w mieście, jak i w jego okolicy. Poznaj ofertę wynajmu zwyżek w Częstochowie i zadzwoń - sięgamy aż do 26 m.

 


Nieważne w jakich warunkach - nasze zwyżki dają radę!

 

Firmom z Częstochowy zapewniamy kilkuset różnych zwyżek. Są to przede wszystkim podesty nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, teleskopowo-przegubowe na gąsienicach, a także niezawodne ładowarki teleskopowe. W zależności od modelu zwyżki różnią się pod względem parametrów technicznych - przede wszystkim ich możliwościami względem udźwigu oraz maksymalnej wysokości, jaką mogą osiągnąć. Największe maszyny pozwalają sięgać nawet 25,6 m. 


Proponujemy również dwa rozwiązania względem napędu. Dysponujemy maszynami o napędzie elektrycznym oraz spalinowym. Te pierwsze z racji bezemisyjności polecane są przede wszystkim do obiektów takich jak hale przemysłowe, magazyny, galerie handlowe oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia/uszkodzenia podłóg - zwyżki posiadają specjalne, niebudzące ogumienie. Zwyżki z napędem spalinowym, mocnym silnikiem Diesla i terenowym ogumieniem idealnie sprawdzają się w pracach na zewnątrz.
Mniejsze podnośniki gąsienicowe i masztowe można wykorzystać, także w bardzo wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze (przejeżdżają także przez standardowe drzwi). Wybierając naszą ofertę, Częstochowskie firmy zyskują dostęp do profesjonalnego sprzętu, zapewniającego możliwość wykonania prac wysokościowych w najróżniejszych warunkach.

Zapytaj o wynajem zwyżki w Częstochowie!

Maszyny dostępne od ręki z opcją transportu pod dowolny adres w Częstochowie i okolicy.

Kliknij i połącz

Przejrzyste warunki i minimum formalności

 

AA Herkules to firma z wieloletnim doświadczeniem i rozbudowaną flotą podnośników. Posiadamy pięć oddziałów, które znajdują się w najważniejszych pod względem przemysłowym regionach w Polsce. Każdą wynajmowaną zwyżkę na życzenie możemy dostarczyć na miejsce, a po zakończeniu najmu odebrać. Posiadamy własny serwis, który na bieżąco sprawdza stan techniczny każdej zwyżki. Częstochowa dostaje do dyspozycji podnośnikami, które zapewniają bezpieczną i komfortową pracę. 

 

Zwyżki można wynająć na wybrany okres - od doby, po najem długoterminowy. Zapewniamy atrakcyjne ceny z niskimi kaucjami. Wszystkie formalności ograniczamy do minimum. Jako że nasza usługa jest w pełni kompleksowa, serwisem objęte są także maszyny, które znajdują się już u klienta. W razie awarii zjawiamy się na miejscu i usuwamy usterkę lub wymieniamy sprzęt na inny o takich samych parametrach, aby nie generować przestojów w pracy Twojej firmy. 

 

Wynajmujemy maszyny bez operatorów. Jeśli Twoi pracownicy nie posiadają odpowiednich uprawnień do pracy z podestami ruchomymi, mogą je zdobyć za naszym pośrednictwem. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT. Organizujemy szkolenia, które kończą się podejściem do państwowego egzaminu i uzyskaniem odpowiednich uprawnień. Szkolenia organizujemy w naszej siedzibie głównej w Katowicach.Dowozimy zwyżki do każdej dzielnicy miasta Częstochowa tj. Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Zawodzie-Dąbie, a także okolicznych miejscowości.  Zadzwoń i zapytaj o ofertę. 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie