Znajdź nas na mapie

Zwyżki Dąbrowa Górnicza

Wypożyczalnia AA Herkules oddaje na wynajem profesjonalne i markowe zwyżki. Dąbrowa Górnicza jako intensywnie rozwijające się miasto jest jednym z obszarów naszej działalności. Dostarczamy podnośniki nożycowe, przegubowo-teleskopowe, masztowe, na gąsienicach i świadczymy usługi serwisowe i szkoleniowe. Dołącz do naszych Klientów z Dąbrowy!

 

Rozbudowana flota i proste zasady wynajmu zwyżek dla Dąbrowy Górniczej

 

Prace prowadzone na wysokości wymagają odpowiedniego zaplecza. W wypożyczalni AA Herkules wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów prowadzących budowy, prace wykończeniowe, inwentaryzacyjne i inne czynności wymagające użycia podnośników. Wynajem zwyżki dla klientów z Dąbrowy Górniczej może stanowić krótkoterminowe lub długoterminowe wsparcie w korzystnej cenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwyżki na jeden dzień, czy do realizacji dużych inwestycji, jesteśmy gotowi do pomocy. Wynajmujemy podnośniki na konkurencyjnych warunkach, bez skomplikowanych formalności!

 

Flota o zróżnicowanych parametrach umożliwia realizację prac na wysokości nawet 25,6 m na zewnątrz oraz w obiektach zamkniętych. Biorąc pod uwagę konstrukcję, w naszej ofercie wyróżniamy:
 

 • podnośniki nożycowe,
 • podnośniki teleskopowo-przegubowe,
 • podnośniki masztowe,
 • podnośniki na gąsienicach (pająk).
   

Elektryczne zwyżki wyposażone zostały w ciche, bezemisyjne silniki i pojemne akumulatory pozwalające na wykonywanie czynności w halach, galeriach handlowych, kościołach, czy obiektach sportowych. Podnośniki spalinowe wykorzystywane są do prac na zewnątrz. Mocny silnik Diesla w połączeniu z napędem na cztery koła i terenowymi oponami sprosta najbardziej wymagającym nawierzchniom.

Potrzebujesz profesjonalnej zwyżki w Dąbrowie Górniczej?

Oferujemy podnośniki najlepszych marek. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamów sprzęt z dostawą!

Nie czekaj, zadzwoń!

Oferta dopasowana do potrzeb Twojej firmy

 

W AA Herkules na bazie wieloletniego stażu i doświadczenia w branży oferuje zwyżki sprawdzonych producentów. Podesty koszowe z oferty przechodzą regularne przeglądy UDT i są konserwowane po każdym zakończonym wynajmie. Będąc naszym klientem, możesz liczyć na atrakcyjną ofertę dopasowaną do potrzeb. Kontaktując się z naszą wypożyczalnią, możesz uzyskać kompleksową obsługę – fachowe doradztwo, transport, serwis i szkolenia pracowników w zakresie obsługi.

 

Pomożemy przy wyborze odpowiedniej zwyżki i dostarczymy ją pod wskazany adres na terenie Dąbrowy Górniczej oraz w promieniu 150 km od naszej siedziby. Wybierając ofertę AA Herkules, zyskujesz gwarancję otrzymania sprzętu dopasowanego do przedstawionych nam wymogów. Dysponujemy własną flotą pojazdów serwisowych i kadrą wykwalifikowanych mechaników, aby usuwać usterki bezpośrednio na miejscu pracy. W razie poważnych awarii dostarczymy sprzęt zastępczy. Świadczymy również usługi szkoleniowe – szkolimy operatorów na kursach, w ramach których możesz dopisać się do istniejącej grupy w dogodnym terminie lub zorganizować grupę wyłącznie dla Twoich pracowników. Dzięki stosowanym przez nas metodom i pragmatycznemu podejściu wykładowców do przekazywania wiedzy uzyskujemy wysoką zdawalność egzaminów.

 

Zapraszamy do przejścia w kategorie, zapoznania się z pełną ofertą i wynajmu zwyżek – Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym możemy dostarczyć podesty ruchome szybko, pod każdy adres. Jesteśmy do dyspozycji zawsze, kiedy trzeba wykonać prace na wysokości. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie