Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek - Łódź

Wypożyczalnia AA Herkules jest znaną i cenioną firmą zajmującą się wynajmem zwyżek i ładowarek teleskopowych. Bogata flota maszyn jest dostępna na wynajem dla klientów z Łodzi i okolic. Przeglądając ofertę firmy, klient może wybrać podesty ruchome samojezdne przejezdne światowych producentów. Jeżeli zastanawiasz się jaki podnośnik wybrać do swoich prac, zadzwoń do nas a nasza wykwalifikowana kadra pomoże dobrać odpowiednią maszynę!

 

Wynajem zwyżki na terenie Łodzi

 

Klienci z Łodzi i miast ościennych mogą zwrócić się do naszych fachowców i zapytać o interesujące ich zwyżki. Nasza profesjonalna i wyszkolona kadra pomoże na każdej płaszczyźnie w temacie wynajmu czy sprzedaży zwyżek oraz odpowie na nurtujące pytania. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy pracowników naszej firmy na temat specyfiki prac wysokościowych, bezproblemowo sugerujemy wybór odpowiedniej zwyżki. Łódź i okoliczne miejscowości to oczywiście teren naszych działań i to właśnie tutaj znajduje się jeden z czterech oddziałów AA Herkules.

 

Posiadane maszyny w naszej flocie są skrupulatnie sprawdzane przez naszych serwisantów. Dbamy, aby każda z maszyn, która trafia do klienta była w idealnym stanie i co najważniejsze, można było na niej bezpiecznie pracować. W przypadku wystąpienia usterek, nasi serwisanci są w stanie przyjechać na miejsce pracy zwyżki z oddziału z Łodzi i naprawić maszynę. W przypadku większych awarii maszyna od razu zostanie wymieniona na nową aby zachować ciągłość prac wysokościowych. Wypożyczając zwyżki z AA Herkules masz pewność, że otrzymasz maszynę z bardzo dobrym stanem technicznym. 

 

Oprócz usługi serwisu świadczymy również usługę transportu. Posiadamy flotę transportową, która gwarantuje transport podestów ruchomych bezpośrednio do klienta. Transportujemy zwyżki z oddziału Łódź do miast w promieniu około 150 km - nawet na następny dzień od potwierdzenia wynajmu! Dodatkowo, w AA Herkules prowadzimy szkolenia na operatorów podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych dla kursantów z Łodzi i okolic. Szkolenie odbywa się w siedzibie głównej w Katowicach. Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa zapewnia kursantom wysoką wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Całe szkolenie odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze, a prowadzący odpowie na każde pytanie kursantów i rozwieje wszelkie wątpliwości tłumacząc zagadnienia. Egzamin pisemny składa się z 15 pytań jednokrotnego wyboru - maksymalnie można popełnić 4 błędy. AA Herkules jest certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT.

Zwyżki na wynajem Łódź i okolice!

Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z dostępnymi maszynami od AA Herkules.
Okazyjne ceny, profesjonalna obsługa i szybka realizacja! Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

Podnośniki na wynajem - bogata oferta AA Herkules

 

W ofercie wynajmu zwyżek firma AA Herkules posiada podnośniki o różnych, skonkretyzowanych specyfikacjach, które sprawdzą się w różnych pracach wysokościowych. Nasze zwyżki można wykorzystać podczas prac magazynowych, montażu elewacji, mycia okien na sporej wysokości, konserwacji budynków i do innych, podobnych prac gdzie wymagana jest praca podnośnika. W naszej ofercie mamy dostępne podnośniki takie jak: podnośniki nożycowe, teleskopowo przegubowe (również na gąsienicach), podnośniki masztowe oraz ładowarki teleskopowe.

 

Maszyny dzieli się również na elektryczne i spalinowe. Zwyżki elektryczne najczęściej stosuje się w pomieszczeniach zamkniętych np. halach magazynowych, galeriach handlowych czy innych zamkniętych miejscach. Podnośniki elektryczne zasilane są akumulatorami, które charakteryzują się nie wydzielaniem spalin do atmosfery i są bardzo ekologiczne oraz wydajne. Z kolei podnośniki spalinowe posiadają napęd 4x4 oraz wyposażone są w mocne silniki Diesla. Idealnie sprawdzą się na pracach w trudnym terenie, a wysuwane podpory znakomicie zabezpieczają i podnoszą bezpieczeństwo pracy stabilizując całą konstrukcję. 

 

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nasza firma jest w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy - zaufało nam tysiące klientów, dołącz do nich!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie