Znajdź nas na mapie

Zwyżka koszowa - wynajem

Praca na wysokości może być łatwiejsza i bezpieczniejsza, jeśli wykorzystasz możliwości, które dają zwyżki koszowe! To dzięki nim można usunąć zbędne gałęzie, zainstalować oświetlenie zewnętrzne, powiesić bilbordy, czy chociażby umyć okna. Istnieje kilka rodzajów zwyżek koszowych, które można wynająć lub kupić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

 


Zwyżka koszowa - rodzaje i właściwości

 

Istnieje kilka typów tego rodzaju podnośników koszowych, a do najważniejszych parametrów należy sposób, w jaki się poruszają. Przede wszystkim mogą to być urządzenia samojezdne elektryczne lub spalinowe, a także takie, które umieszcza się na samochodach. Różnice mogą także polegać na sposobie, w jaki zwyżka koszowa jest unoszona do góry. Tutaj dostępne są przede wszystkim podnośniki nożycowe, które charakteryzują się dwoma skrzyżowanymi ramionami, podnośniki teleskopowo-przegubowe, które posiadają jedno łamane ramię oraz zwyżki koszowe teleskopowo-przegubowe na gąsienicach.

 

Decydując się na wynajem podnośnika, trzeba przede wszystkim określić, w jaki sposób ma być zasilany. Dostępne są zwyżki koszowe nożycowe oraz teleskopowo-przegubowe zarówno elektryczne, jak i spalinowe. Elektryczne charakteryzują się wysoką efektywnością oraz posiadają szare, niebrudzące ogumienie, dzięki czemu są one przede wszystkim wykorzystywane do prac wewnątrz budynków. Silniki nie emitują również zanieczyszczeń do otoczenia. Spalinowe charakteryzują się wysoką skutecznością nawet w bardzo trudnych warunkach, mogą posiadać między innymi napęd na cztery koła, podpory stabilizujące oraz terenowe ogumienie wypełnione pianką, tym samym lepiej sprawdzą się przede wszystkim w terenie.

Potrzebna Ci zwyżka koszowa? Wypożycz ją!

Wybierz typ adekwatny dla Twoich potrzeb, zdecyduj o rodzaju napędu
i wynajmij odpowiedni model na atrakcyjnych warunkach.

Skontaktuj się

Wynajmujesz zwyżkę koszową? O tym też trzeba wiedzieć!

 

Nasze podnośniki koszowe różnią się  od siebie rodzajem napędu, sposobem unoszenia kosza oraz maksymalną wysokością roboczą. Jest to uzależnione od typu określonej zwyżki. Podnośnik nożycowe elektryczne poruszają się w pionie i osiągają wysokość roboczą do 16,00m, natomiast spalinowe do 15,11m. Jedne i drugie posiadają wysięg boczny na długość około 1,5m.

 

Zwyżkę koszową teleskopowo-przegubową elektryczną charakteryzują już nieco inne parametry, które sprawiają między innymi, że urządzenie potrafi wykonać obrót wokół własnej osi, posiada wysokość roboczą do 20,39 m oraz maksymalny wysięg boczny aż do 13,54m. Urządzenie spalinowe tego typu posiada pod tym względem jeszcze wyższe parametry. Sprawdzą się więc w naprawdę ekstremalnych warunkach.

 

Do wynajmu oddajemy kilkaset tego typu urządzeń o różnych parametrach technicznych, co sprawia, że zawsze dobierzesz zwyżkę dopasowaną do swoich potrzeb. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, dlatego oferujemy również fachowe doradztwo w kwestiach technicznych. Nasze urządzenia pochodzą tylko od renomowanych i znanych na świecie producentów, takich jak JCB, Genie, Haulotte, Nifty Lift czy JGL. Pamiętaj, że nasze podnośniki dostępne są od ręki, przy minimum formalności oraz z możliwością negocjacji cen najmu.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie