Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżki - Kraków

Potrzebujesz zwyżki w Krakowie? AA Herkules to firma zapewniająca specjalistyczny sprzęt podnośnikowy na wynajem, który sprosta każdemu wyzwaniu! Nasza wypożyczalnia podnośników  oferuje szeroką gamę podestów ruchomych nożycowych, przegubowych, teleskopowych wraz z pełną obsługą – transportem, szkoleniami i serwisem, które świadczymy również dla klientów z Krakowa i okolic. Sprawdź ofertę!

 

Wypożyczalnia podnośników w Krakowie – najszerszy wybór maszyn

 

Nasza firma zapewnia błyskawiczny dostęp do wszechstronnego sprzętu podnośnikowego, na który często mówi się zwyżki. Kraków to miasto, w którym zapotrzebowanie na tego typu urządzenia stale pozostaje na wysokim poziomie ze względu na realizowane tu inwestycje. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów i prezentujemy bogatą flotę markowych podestów ruchomych do prowadzenia robót we wnętrzach np. hal i magazynów jak i na zewnątrz. Posiadamy podesty ruchome światowych marek, tj. Genie, Niftylift, JGL, Holland Lift czy Haulotte. Nasi pracownicy pomogą w wyselekcjonowaniu najlepszych podestów w zależności od specyfiki prowadzonych prac w Krakowie i okolicach.

 

Klientom z Krakowa oferujemy zwyżki takie jak:

 • Podnośniki nożycowe – umożliwiają podnoszenie pracowników i ładunków w pionie; kosz wysuwany na charakterystycznych nożycach.
 • Podnośniki przegubowe i teleskopowe – dzięki ruchomym ramionom pozwalają na prowadzenie czynności nad i pod przeszkodami.
 • Podnośniki masztowe – wyposażone w kosz podnoszony w pionie.
 • Podnośniki na gąsienicach – sprzęt o kompaktowych wymiarach polecany do prac w trudno dostępnych miejscach.
   

Nasze podesty ruchome wspierają prace budowlane, wykończeniowe, montażowe, utrzymanie zieleni i inne czynności nawet na wysokości do 25,60 m. Podnośniki z bezemisyjnymi i cichymi silnikami elektrycznymi sprawdzają się we wnętrzach, natomiast te wyposażone w silniki spalinowe, napędy 4x4 i terenowe ogumienie sprostają każdemu zadaniu na wymagającym i trudnym gruncie.

Potrzebujesz zwyżki w Krakowie? Skorzystaj z naszej oferty!

Skontaktuj się z nami, by zamówić sprzęt podnośnikowy z transportem na miejsce - szybka realizacja!

Nie czekaj, zadzwoń!

Dlaczego warto wynająć zwyżkę w Krakowie z wypożyczalni AA Herkules?

 

Wypożyczalnia AA Herkules prowadzi krótkoterminowy i długoterminowy wynajem zwyżek wraz z transportem do klienta oraz fachowymi szkoleniami i serwisem sprzętu podnośnikowego. Brak skomplikowanych formalności i dogodne warunki współpracy powodują, że wynajem zwyżek w AA Herkules oraz ich transport z Katowickiej bazy do Krakowa i okolic jest dostępny od ręki.

 

Krakowskim i małopolskim firmom chcącym przeszkolić swoich pracowników w zakresie obsługi zwyżek zapewniamy pełną obsługę szkoleniową w naszej siedzibie głównej znajdującej się w Katowicach. Prowadzimy własny ośrodek szkoleniowy UDT-CERT, w którym organizujemy szkolenia grupowe wraz z egzaminem. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania nasz ośrodek ma najwyższy odsetek zdawalności egzaminów UDT w regionie.

 

Dbamy o jak najlepszą kondycję naszych podnośników. Są one poddawane systematycznym przeglądom i konserwacji, ale służymy również pełną pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek usterek, by umożliwić zachowanie ciągłości prac. Wystarczy jeden telefon, a nasi serwisanci przyjadą na miejsce w Krakowie i okolicy i wykonają niezbędne naprawy. Gdy podest wymaga złożonego serwisu, udostępniamy sprzęt zastępczy. Wypożyczalnia AA Herkules – profesjonalne zwyżki Kraków – zadzwoń do nas, aby wynająć podnośniki dopasowane do wszystkich swoich potrzeb w przystępnej cenie!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie