Znajdź nas na mapie

Wynajem podnośników Wrocław

Firma AA Herkules oferuje wynajem podnośników, a także sprzedaż, serwis, transport i szkolenia na operatorów. Posiadamy oddział na terenie miasta Wrocław. Podnośniki z naszej oferty pozwalają pracować na wysokości do 25,6 m. Wynajmujemy modele zwyżek nożycowych, teleskopowo-przegubowych, masztowych zarówno w wersjach spalinowych, jak i elektrycznych. Oferta wynajmu podnośników koszowych  

 

Oferujemy podnośniki różnego typu, przeznaczone do prac magazynowych, konserwatorskich, montażowych, budowlanych oraz do wykonywania wszelkich prac na wysokościach. Dostępne w naszej ofercie urządzenia dźwigowe dzielą się na spalinowe oraz elektryczne. Dzięki temu można wybrać spośród nich podest do prac w terenie, jak również wewnątrz hal, budynków, magazynów, czy fabryk. W naszym asortymencie znajdują się również ładowarki teleskopowe.


Wybierz typ, który Cię interesuje: 

 • podnośniki nożycowe

 • podnośniki teleskopowo-przegubowe

 • podnośniki masztowe

 • podnośniki na gąsienicach

 • ładowarki teleskopowe


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy doradzą w sprawie wynajmu podestów ruchomych oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Zapytaj o podnośnik

Wrocławski oddział zaprasza do kontaktu. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń do nas

Oddział Wrocław jest do Twojej dyspozycji
 

Jeśli potrzebujesz zwyżki oddział Wrocław odpowie na wszelkie pytania, czy to dotyczące dopasowania odpowiedniego sprzętu, czy dostawy podnośnika na wskazane miejsce. Zapraszamy także do bezpośrednich wizyt we wrocławskiej bazie pod adresem ul. Świdnicka 23, 55-040 Wrocław. 

 

Naszym klientom zapewniamy także dostawę zwyżek pod dowolny adres na terenie całego miasta Wrocław oraz w innych miastach na terenie Dolnego Śląska. Dysponujemy własną flotą lawet, co pozwala docierać na każdy plac budowy w regionie objętym zasięgiem naszej działalności. Dzięki lokalizacji Wrocławskim firmom możemy dostarczyć podnośniki już w ciągu 12-24h od kontaktu. Zapewniamy dostawę oraz odbiór w elastycznych godzinach.

 

Oferujemy również serwis zewnętrzny oraz stały serwis wynajmowanych podnośników, który wykonujemy bezpośrednio na miejscu awarii bądź w naszej bazie sprzętowej. Wśród naszych usług dostępne są także kursy na operatorów kategorii IP i I WOJ. Posiadamy status certyfikowanej jednostki UDT-CERT.

 

Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy już od 2009 roku, jesteśmy w stanie zaoferować obsługę każdej inwestycji na terenie miasta Wrocław. Naszym klientom  dostarczamy profesjonalny sprzęt oraz kompleksowe usługi. Skorzystaj z przejrzystych warunków i postaw na sprawdzoną wypożyczalnię urządzeń dźwignicowych, cieszącą się statusem solidnego partnera.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie