Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżki - Katowice

W AA Herkules oddaje w wynajem podesty ruchome. Katowice to nasza główna siedziba, z której od kilkunastu lat zapewniamy firmom i osobom prywatnym dostęp do szerokiej gamy podnośników na korzystnych warunkach. Proste zasady, brak skomplikowanych formalności, bogata flota kilkuset podnośników i przystępne ceny to nasze główne atuty. Poznaj pełną ofertę i wynajmuj zwyżki w Katowicach od sprawdzonej firmy!

 

Wypożycz zwyżki z transportem w Katowicach  

 

Wypożyczalnia AA Herkules jako jeden z liderów w wynajmie zwyżek w Katowicach zaopatruje odbiorców na Śląsku w profesjonalny sprzęt do pracy na wysokości nawet do 25,60 m. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prace wysokościowe wymagają odpowiedniego wyposażenia, które sprosta temu wyzwaniu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazła się szeroka gama podestów ruchomych od renomowanych producentów – Genie, Haulotte, Niftylift, JGL czy Holland Lift. 

 

Zwyżki, jakie dostarczamy do Klientów w Katowicach i na całym Śląsku, to urządzenia, które z powodzeniem pracują w zamkniętych pomieszczeniach i na zewnątrz. W naszej flocie znalazły się urządzenia podnośnikowe w kategoriach jak:

 • podnośniki nożycowe

 • podnośniki przegubowe i teleskopowe 

 • podnośniki masztowe

 • podnośniki na gąsienicach
   

Sprzęt wyposażony w elektryczne silniki doskonale sprawdza się w pracach w halach, galeriach handlowych, kościołach i innych obiektach zamkniętych. Zwyżki spalinowe stawiają czoła wszystkim wyzwaniom w terenie dzięki mocnym silnikom Diesla i napędem 4x4.

 

Dysponujemy własnym zapleczem transportowym, dlatego dostarczamy podesty ruchome do Klientów na terenie Katowic oraz innych miejscowości w województwie śląskim w obszarze do 150 km od naszej siedziby. Po zakończonych pracach odbierzemy wyposażenie. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność komfortowej obsługi na całym Śląsku!

Potrzebujesz profesjonalnej zwyżki w Katowicach?

Skorzystaj z oferty wypożyczalni AA Herkules – wybierz najlepsze podesty ruchome na Śląsku.

Nie czekaj, zadzwoń!

Wynajem podnośników w Katowicach z serwisem i szkoleniami operatorów

 

Wszystkie urządzenia dostarczane przez naszą wypożyczalnię podnośników w Katowicach są poddawane regularnym przeglądom i pracom konserwacyjnym zgodnie z wymaganiami UDT. Jednak wieloletnia praktyka nauczyła nas, że należy być przygotowanym na każdą sytuację. Właśnie dlatego wszystkim Klientom zapewniamy szybki serwis każdej wynajętej u nas zwyżki. Katowice i Śląsk to obszar, na którym błyskawicznie dojeżdżamy na wezwanie i wykonujemy prace na miejscu. Gdy sprzęt jest uszkodzony, podstawiamy nowy. Dzięki temu nasi Klienci mogą utrzymać ciągłość prac.

 

Firmom chcącym przeszkolić swoich pracowników w zakresie obsługi podestów ruchomych oferujemy usługi szkoleniowe. Prowadzimy własny ośrodek szkoleniowy UDT-CERT w Katowicach, w którym organizujemy grupowe i indywidualne kursy operatorów podnośników i ładowarek teleskopowych wraz z egzaminami. Wyróżnia nas najwyższy poziom zdawalności w regionie – to potwierdzenie jakości edukacji w naszym ośrodku.

 

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego podestu ruchomego w Katowicach, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią AA Herkules i zamów sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Fachowa kadra zadba o to, aby wszystkie prace wysokościowe prowadzone razem z naszym wyposażeniem mogły odbywać się bez problemów!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie