Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek - Mysłowice

Mysłowickim firmom dostarczamy podesty ruchome umożliwiające bezpieczne wykonanie wszelkich prac na wysokościach. Zwyżki są powszechnie wykorzystywane przez branżę budowlaną, instalatorską, czy nawet reklamową, gdy zajdzie potrzeba zamontowania bilbordu reklamowego na budynku. Mysłowice zachęcamy do skorzystania z przejrzystych warunków najmu zwyżek z naszej wypożyczalni.

 

Zapoznaj się z ofertą wynajmu zwyżek w AA Herkules 

 

Przygotowaliśmy różnorodną ofertę profesjonalnych zwyżek od renomowanych producentów. Do dyspozycji firm z Mysłowic oddajemy flotę liczącą kilkaset podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Maszyny często są jedynym właściwym wyborem w przypadku wykonania trudnych prac na wysokościach - sięgają nawet 26 m. Ze względu na konieczność dopasowania zwyżki do miejsca pracy, na rynku wyróżnia się kilka różnych konstrukcji. W naszej ofercie znajdują się podesty nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe oraz teleskopowo-przegubowe na gąsienicach.

 

W kwestii wyboru podestu ruchomego kluczowe kwestie to konstrukcja oraz rodzaj napędu. Mysłowickim firmom oferujemy zwyżki o napędzie elektrycznym i/lub spalinowym. Podesty z napędem elektrycznym znajdują zastosowanie w zamkniętych przestrzeniach jak magazyny, duże hale przemysłowe, czy galerie handlowe. Nie emitują spalin i posiadają specjalne ogumienie, chroniące podłogę przed zarysowaniem/zabrudzeniem. Innym rodzajem są zwyżki spalinowe z napędem 4x4, które sprawdzą się w trudnych terenach np. na zewnętrznych placach budowy. 

 

Do miasta Mysłowice dostarczamy maszyny o różnym udźwigu, wysokości oraz kierunku wysięgu (góra-dół, bok, obrót korpusu o 360 stopni). Niektóre ze zwyżek przeznaczone są do pracy nad liniami produkcyjnymi i miejscami, pod które nie można podjechać, inne świetnie sprawdzą się w wąskich ciągach komunikacyjnych i korytarzach. Dzięki różnorodności naszej floty z pewnością znajdziemy dla Ciebie zwyżkę, która pomoże zrealizować każde zadania. 

Zapytaj o wynajem zwyżki w Mysłowicach

Korzystasz ze zwyżki okazjonalnie, czy potrzebujesz jej na dłużej? Nasz dział wynajmu przygotuje konkurencyjną ofertę.

Nie czekaj, zadzwoń!

Zwyżka dostępna od ręki na terenie Mysłowic - minimum formalności i dodatkowe usługi

 

Możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej maszyny oraz minimum formalności przy umowie. Posiadamy pięć baz w różnych częściach Polski, w tym również w Katowicach (skąd obsługujemy Mysłowice). Maszyny na teren całych Mysłowic dostarczamy nawet w 24 h od podpisania umowy.  Zapewniamy transport w odległości do 150 km od każdego z oddziałów. 

 

Czy Twoi pracownicy posiadają uprawnienia zezwalające na obsługę zwyżki? Jeśli nie, jesteśmy także certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT. Dla pracowników firm z Mysłowic organizujemy kursy i komisyjne egzaminy niezbędne do uzyskania uprawnień. Cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami i wysoką zdawalnością.
 

Jako że wynajem zwyżki na terenie Mysłowic to dla nas usługa kompleksowa, zapewniamy również obsługę serwisową. Nasze podesty ruchome na bieżąco monitorowane są pod kątem technicznym, dzięki czemu masz gwarancję, że każdorazowo otrzymasz sprawny i bezpieczny sprzęt. W razie ewentualnej awarii serwis dojeżdża na miejsce i usuwa usterkę lub wymienia maszynę na inną o podobnych parametrach. Wybierając wypożyczalnie AA Herkules, nie musisz się obawiać przestojami w pracy swojej firmy. Wykonujemy także serwisy zewnętrzne.

Zapraszamy do kontaktu i wynajmu zwyżek w Mysłowicach!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie