Znajdź nas na mapie

Sprzedaż zwyżek w AA Herkules

Oferujemy sprzedaż zwyżek fabrycznie nowych od renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Za sprawą stałej współpracy z producentami i zaopatrzenia floty naszej wypożyczalni, jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki cenowe. W ofercie sprzedaży mamy także wiele w 100% sprawnych, używanych podestów ruchomych/podnośników nożycowych i zwyżek koszowych, które stale pracują na wynajmie u naszych klientów. Pełna oferta sprzedaży zwyżek dostępna jest na stronie: zwyzki.pl

Sprzedaż zwyżek nowych - bezpośrednio od producentów


Klientom szukającym fabrycznie nowych maszyn umożliwiamy komfortowy i bezproblemowy zakup zwyżki. Sprzedaż nowych zwyżek od cenionych zagranicznych producentów tj. Genie, Holland Lift, NiftyLift, Haulotte, Teupen realizujemy z uwzględnieniem dopasowania typu i modelu pod indywidualne wymagania (co do wysokości, nośności oraz miejsca pracy maszyny) - pomagamy z wyborem modelu przed przygotowaniem oferty. W ofercie mamy nowe nożycowe podesty ruchome, zwyżki teleskopowe-przegubowe, masztowe i zwyżki na gąsienicach.

W ramach obsługi wszystkie formalności związane z realizacją transakcji są po naszej stronie. Organizacja badania UDT nowego podnośnika i rejestracja maszyny na klienta jest bezpłatna. Nowe maszyny są objęte dwuletnią gwarancją producenta. Po dokonaniu transakcji zwyżką będzie do odbioru w naszej bazie w Katowicach, na życzenie z Katowic dowieziemy ją pod dowolny adres wskazany przez klienta.

Decydując się na zakup nowej maszyny, otrzymujesz sprzęt z bieżącego rocznika. Nowe maszyny z roku na rok są także usprawnienia przez producentów - co jest dodatkową korzyścią. 

Szukasz zwyżki? Sprzedaż to także nasza domena!

Zapewniamy fachową pomoc w wyborze modelu dopasowanego do potrzeb oraz dostęp do modeli nowych i używanych.

Kliknij i połącz

Sprzedaż zwyżki używanej - z naszej wypożyczalni


Decydując się na zakup używanego podestu ruchomego lub zwyżki koszowej z floty naszej wypożyczalni masz pewność otrzymania sprawnej maszyny. Wszystkie podnośniki w naszej ofercie są stale serwisowane i utrzymane w dobrym stanie technicznym pod wynajem.  Zwyżki w sprzedaży posiadają aktualne decyzje dopuszczające do eksploatacji. Ostatni przedsprzedażowy serwis konserwacyjny wykonamy w cenie. Każda z używanych maszyn w ofercie sprzedaży posiada pełną dokumentację tj. dziennik konserwacji, książkę serwisową oraz instrukcję obsługi. 

W sprzedaży mamy używane zwyżki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe o różnej wysokości roboczej. Podnośniki dostępne są zarówno w wersji elektrycznej, jak i spalinowej. Pełną ofertę maszyn używanych dostępnych w sprzedaży znajdziesz na naszej stronie: https://zwyzki.pl/

Wykorzystaj fakt konieczności utrzymania maszyn w stałej gotowości do pracy oraz zdecydowanie niższą niż w przypadku nowej maszyny cenę. Kup używaną, w pełni sprawną zwyżkę, przygotowaną do realizacji wysokościowych prac w Twojej firmie. W ramach obsługi posprzedażowej zapewniamy stały serwis maszyn za pośrednictwem naszych mechaników na preferencyjnych warunkach i w korzystnej cenie. 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie