Znajdź nas na mapie

Zwyżki Gliwice - wynajem

Wypożyczalnia AA Herkules oferuje profesjonalny sprzęt podnośnikowy tj. podesty ruchome nożycowe, teleskopowo-przegubowe oraz masztowe zwyżki. Gliwice to jedno z miast, do którego dostarczamy maszyny bezpośrednio z głównego oddziału - Katowic. Dołącz do grona naszych Klientów i korzystaj z pełni możliwości sprzętu na preferencyjnych warunkach!
 

Profesjonalne zwyżki na wynajem w Gliwicach


Dzięki rozbudowanej flocie nasza wypożyczalnia podnośników jest jednym z liderów w województwie śląskim. Od kilkunastu lat zaopatrujemy firmy, instytucje, osoby prywatne w zwyżki do pracy na wysokości nawet 25,60 m. Niezależnie od tego, czy roboty planowane są w obiektach zamkniętych, czy na trudnym terenie na zewnątrz, nasza flota może sprostać każdemu wyzwaniu.

Wynajmujemy:

 • podnośniki nożycowe napędzane akumulatorami o wysokości podnoszenia do 16,00 m;

 • podnośniki nożycowe spalinowe o wysokości podnoszenia do 15,11 m;

 • podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne z wysokością podnoszenia do 20,39 m oraz zasięgiem bocznym do 13,54 m;

 • podnośniki teleskopowo-przegubowe spalinowe z wysokością podnoszenia do 25,60 m oraz zasięgiem bocznym do 16,20 m;

 • podnośniki teleskopowo-przegubowe na gąsienicach z wysokością podnoszenia do 23,00 m oraz zasięgiem bocznym do 11,20 m;

 • podnośniki masztowe elektryczne o wysokości podnoszenia do 12,65 m.
   

Nie wiesz którą zwyżkę wybrać? Nasi specjaliści są gotowi do pomocy - zapytają o potrzeby i  doradzą w doborze najlepszego podnośnika do każdego typu prac. Realizujesz inwestycję i potrzebujesz zwyżki na terenie Gliwic? Przedstaw nam szczegóły dotyczące planowanych robót, a my zadbamy o maksymalną efektywność pracy i dopasowanie sprzętu do wymagań.

Wynajmij zwyżkę w Gliwicach!

Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny, transport, serwis i szkolenia operatorów.

Zadzwoń do nas

AA Herkules – wynajem zwyżek w Gliwicach z kompleksową obsługą


Aby zapewnić naszym Klientom błyskawiczny dostęp do sprzętu podnośnikowego na terenie Gliwic, prowadzimy wynajem zwyżek wraz z transportem. Nasi kierowcy dowiozą podnośniki pod wskazany adres i odbiorą go po zakończeniu robót - nie musisz więc organizować dodatkowo przewozu.

 

Podnośniki poddawane są systematycznym serwisowym – przeglądom UDT i konserwacji zgodnie w wymogami. Dzięki temu każdorazowo przekazujemy klientom sprzęt gotowy do pracy. Gliwickim  firmom poza obsługą maszyn w miejscu pracy, oferujemy także usługę zewnętrznego serwisu zwyżek. W przypadku większych awarii na wynajem dostarczamy zamienny sprzęt, tak abyś mógł dotrzymać terminów realizacji.

 

Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom firm, które chcą przeprowadzić szkolenia pracowników. W naszym ośrodku AA Herkules w Katowicach prowadzimy kursy na operatorów podnośników w kategorii IP i I WJO. Organizujemy kursy grupowe i indywidualne w wielu terminach – także ekspresowo.Wypożyczalnia AA Herkules dostarcza profesjonalne zwyżki na terenie miasta Gliwice. Zapewniamy także serwis, transport i szkolenia – zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie