Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek – Bytom

Potrzebujesz zwyżki? Bytom to miasto, na teren którego wypożyczamy nasz sprzęt do prac na wysokości wraz z transportem i fachowym serwisem. Za nami ponad 15 lat doświadczenia w branży podnośnikowej, które przekładają się dostarczanie usług dopasowanych do potrzeb Klientów. Poznaj naszą ofertę i zapytaj o wynajem zwyżek w Bytomiu z AA Herkules!
 

Rozbudowana flota zwyżek na wynajem na terenie Bytomia

 

Wypożyczalnia AA Herkules z siedzibą w Katowicach oferuje szeroką gamę podestów ruchomych wolnobieżnych na wynajem na terenie całego Śląska. Zaopatrujemy również Klientów z Bytomia i okolic, dostarczając sprawdzone, gotowe do pracy wolnobieżne podnośniki koszowe, które umożliwiają wykonanie prac na wysokości do 25,60 m.
 

W naszej flocie mamy sprzęt, który sprosta każdemu wyzwaniu, między innymi pracom budowlanym, montażowym, remontowym, czy chociażby pielęgnacji zieleni. Dysponujemy zwyżkami koszowymi w poniższych kategoriach: 

 • podnośniki przegubowo-teleskopowe 

 • podnośniki nożycowe

 • podnośniki masztowe

 • podnośniki na gąsienicach

 • a także ładowarkami teleskopowymi

Inwestorom, oraz firmom z Bytomia proponujemy zwyżki wyposażone w silniki spalinowe Diesla i silniki elektryczne. Sprzęt z silnikami spalinowymi dedykowany jest do prac prowadzonych na zewnątrz. Dzięki napędom 4x4 i terenowemu ogumieniu może pomóc w realizacji każdego typu czynności na trudnych podłożach. Podesty elektryczne sprawdzają się do robót wysokościowych we wnętrzach. Dzięki temu, że zostały wyposażone w ciche i bezemisyjne silniki, umożliwiają bezpieczne realizowanie zadań w zamkniętych przestrzeniach. Oferujemy modele duże przeznaczone do pracy nawet 7 osób oraz małe, których kompaktowa budowa pozwala na przejazd przez zwężenia, jak drzwi, windy, korytarze.

Wynajmujemy podnośniki od najlepszych producentów!

Jeżeli potrzebujesz zwyżki w Bytomiu lub okolicy, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią.

Zadzwoń do nas

Skorzystaj z profesjonalnej oferty wynajmu zwyżek w Bytomiu

 

Klientom zdecydowanym się na wynajem zwyżki w Bytomiu oferujemy dostęp do podestów ruchomych wielu renomowanych firm. Wybierając AA Herkules, zyskujesz pewność kompetentnej obsługi, która będzie odpowiadać indywidualnym wymaganiom pod każdym względem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośnika na jeden dzień czy na dłuższy okres, wystarczy, że zadzwonisz. Przygotujemy ofertę i dostarczymy sprzęt bezpośrednio pod wyznaczony adres lub do 150 km do każdego z naszych oddziałów.

 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych marek jak Haulotte, Genie, Niftylift, JGL oraz Holland Lift. Wszystkie podnośniki znajdujący się w naszej flocie są systematycznie kontrolowane – stale przechodzą badania UDT oraz przeglądy konserwacyjne. Także w czasie trwania najmu zapewniamy naszym Klientom z Bytomia, szybką diagnostykę i naprawy prowadzone przez wykwalifikowanych mechaników z uprawnieniami.

 

Nasza oferta obejmuje również szkolenia na operatorów podnośników. Jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT prowadzimy grupowe i indywidualne kursy na zwyżki zgodne z wymogami UDT. Najwyższa zdawalność w regionie jest najlepszym potwierdzeniem jakości usług szkoleniowych. Zadzwoń do nas i skorzystaj z kompleksowej oferty wypożyczalni podnośników AA Herkules na terenie miasta Bytom!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie