Znajdź nas na mapie

Zwyżki przegubowe - przekrój oferty

Zwyżki przegubowe cieszą się dużą popularnością za sprawą dalekich bocznych zasięgów. Dzięki silnikom spalinowym i elektrycznym mogą być używane na zewnątrz i we wnętrzach. Nasza wypożyczalnia podnośników dostarcza profesjonalne modele przegubowo-teleskopowe renomowanych firm tj. Genie, JLG, Haulotte, Niftylift – zapewniamy wynajem, transport, serwis i szkolenia operatorów. Sprawdź ofertę i zadzwoń!

 

Podesty przegubowe ich budowa i zastosowanie


Zwyżki przegubowe to urządzenia przeznaczone do pracy na wysokości, które wyposażone zostały w składane ramiona o konstrukcji przegubowej. Dzięki nim maszyny docierają w trudno dostępne miejsca – zarówno nad, jak i pod przeszkodami. W zależności od rodzaju napędu zwyżki przegubowe mogą pracować we wnętrzach lub na zewnątrz.


Podesty przegubowe i teleskopowe spalinowe – to podnośniki wyposażone w mocne silniki Diesla, a także w napędy na cztery koła (4x4) i terenowe ogumienie z piankowym wypełnieniem. Doskonale sprawdzają się na wymagających terenach na zewnątrz. Nasze podnośniki spalinowe, o tej konstrukcji umożliwiają pracę na wysokości do 25,60 m i mają wysięg boczny do 16,20 m.


Podesty przegubowe elektryczne są dedykowane głównie do prac we wnętrzach, ale mogą pracować także na zewnątrz. Silniki elektryczne zasilane są z pojemnych akumulatorów. Zwyżki wyróżniają się bezemisyjną i cichą pracą, dlatego mogą być bezpiecznie używane w obiektach zamkniętych. Dzięki kompaktowym wymiarom najmniejsze modele mieszczą się w bardzo ograniczonych przestrzeniach, zapewniając swobodę manewrowania. Ich niebrudzące koła zabezpieczają powierzchnie przed zniszczeniem. Nasze przegubowe podnośniki elektryczne pracują na wysokości do 20,39 m i mają maksymalny wysięg boczny do 13,54 m.

Zapytaj o wynajem zwyżki przegubowej!

Wypożyczamy najlepszy sprzęt do prac na wysokościach na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu z technikami działu wynajmu.

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wynająć zwyżki przegubowe w AA Herkules?


Od 2008 roku zajmujemy się wynajmem urządzeń podnośnikowych. Oferujemy Państwu podesty przegubowe w zasięgu do 150 km od siedmiu krajowych oddziałów – na Górnym Śląsku (Katowic), Dolnym Śląsku (Wrocławiu), w województwie łódzkim (Łodzi), mazowieckim (Warszawy), lubelskim (Lublina), Podkarpackim (Rzeszowa) oraz w okolicznych regionach.


W wypożyczalni AA Herkules jesteśmy skupieni na potrzebach naszych Klientów, dlatego oferujemy nie tylko markowe zwyżki przegubowe i teleskopowe z napędami spalinowymi i elektrycznymi, ale dostarczamy je również z kompleksową obsługą:

 • Doradztwo – pomożemy w wyborze typu podnośnika do konkretnych robót oraz w wyborze konkretnego modelu, zarówno w przypadku zwyżek przegubowych, jak i innych.
 • Transport zwyżek – posiadamy zaplecze transportowe pozwalające nam na dowiezienie sprzętu bezpośrednio do Klienta.
 • Serwis podnośników – nasza flota jest regularnie kontrolowana przez wykwalifikowanych mechaników. Jesteśmy również gotowi do pomocy, gdy pojawiają się usterki – możemy być na miejscu nawet do godziny i wykonać naprawy lub podstawić nowy sprzęt.
 • Szkolenia operatorów – jako certyfikowany ośrodek UDT-CERT w Katowicach kompleksowo szkolimy operatorów i organizujemy egzaminy UDT z najwyższą zdawalnością.

 

Postaw na profesjonalną i kompleksową obsługę – wynajmij zwyżki przegubowe w wypożyczalni AA Herkules!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie