Znajdź nas na mapie

Zwyżki Omme – wynajem w AA Herkules

Niezastąpione w pracach na wysokości tam, gdzie inne nie zdają egzaminu – zwyżki Omme to światowej klasy sprzęt podnośnikowy, który dostępny jest w naszej wypożyczalni na najlepszych warunkach! Wybierz markowe podnośniki na gąsienicach (zwyżki pająki), które sprawdzają się w robotach wysokościowych w trudno dostępnych miejscach. Zapewniamy dostęp do najlepszego sprzętu wraz z pełną obsługą.

 

"Pająki Omme" w naszej ofercie


Omme jest jednym z renomowanych producentów urządzeń podnośnikowych. Od lat zaopatruje Klientów w sprawdzony sprzęt o doskonałych parametrach technicznych, by umożliwiać pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

W naszej wypożyczalni dostępne są gąsienicowe zwyżki Omme. Ze względu na zastosowanie specjalnego podwozia są to podesty ruchome, które wyróżniają się kompaktowymi wymiarami oraz niskim ciężarem w stosunku do osiąganych wysokości. Mogą przejeżdżać przez szersze drzwi i wąskie ciągi komunikacyjne, a dzięki łamanym, przegubowym ramionom zapewniają niezawodne wsparcie podczas prac na wysokości w miejscach trudno dostępnych. Kosz umieszczony na podnośniku pozwala wtedy na wykonywanie robót bezpiecznie i efektywnie.

 

Oferujemy gąsienicowe zwyżki Omme dedykowane do prac na znacznych wysokościach. Dostępne w naszej flocie podnośniki Omme 2600RBD pozwalają na wykonywanie prac na poziomie aż 25,60 m, z zasięgiem bocznym wynoszącym do 12,60 m oraz z maksymalnym udźwigiem kosza do 200 kg (2 osoby w koszu). Dzięki takim parametrom podnośniki Omme sprawdzają się w pracach w obszarach jak galerie handlowe, kościoły, obiekty sportowe, hale magazynowe i w wielu innych miejscach.

Zapewniamy wynajem zwyżek Omme na atrakcyjnych warunkach!

Skorzystaj z naszej oferty, aby otrzymać niezawodny sprzęt do pracy na wysokości.

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wybrać wynajem zwyżek Omme w naszej wypożyczalni?


Wypożyczalnia podnośników AA Herkules działa już od 2008 roku. Od tego czasu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów i staliśmy się jednym z liderów w wynajmie sprzętu podnośnikowego w Polsce. Aktualnie w wynajmie mamy kilkaset maszyn, które dostępne są w naszych bazach zlokalizowanych w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz w Łodzi.

 

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych Klientów otrzymał niezawodny sprzęt, dlatego prowadzimy regularne przeglądy i służymy pomocą w doborze typu i modelu dedykowanego do konkretnych prac.

 

Prowadzimy wynajem podnośników krótkoterminowo i długoterminowo – zawsze na atrakcyjnych warunkach i bez zbędnych formalności, nasz sprzęt jest dostępny niemalże od ręki. Dysponujemy własnym zapleczem transportowym, dzięki czemu wynajęte u nas zwyżki dostarczamy bezpośrednio pod adresy wskazane przez Klientów i odbieramy po zakończeniu robót. Służymy także pomocą w ramach serwisu sprzętu, także zewnętrznego – gdy pojawi się jakiekolwiek usterka, nasi mechanicy przyjadą na miejsce, by wykonać niezbędne prace serwisowe. W razie poważnych awarii wymieniamy sprzęt. Organizujemy także szkolenia na operatorów z egzaminem UDT/TDT. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie