Znajdź nas na mapie

Zwyżki na wynajem - Zabrze

Podesty ruchome to profesjonalne maszyny, które umożliwiają bezpieczną pracę na wysokościach. Zwyżki mogą pracować w różnych miejscach - zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i w trudnych warunkach terenowych. Dlaczego jednak warto wybrać właśnie naszą ofertę na zwyżki? Zabrze i lokalne firmy przekonują przejrzyste warunki, kompetencje i duży wybór podnośników koszowych - przekonaj się!

 


AA Herkules - podesty ruchome dla Twojej firmy

 

Nasza flota podestów ruchomych składa się z kilkuset różnych maszyn. Dzięki ilości są one dostępne od ręki, a Twoja firma na terenie Zabrza lub w jego okolicach otrzyma zwyżkę dopasowaną do realizacji wybranego zadania. Wynajmujemy modele nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe oraz tzw. pająki (modele gąsienicowe). Poszczególne podnośniki mają zróżnicowane parametry techniczne tj. udźwig czy możliwości wysięgnika. Niektóre modele zapewniają wysokość roboczą nawet na wysokość 25,6 m i dźwigają do 1100 kg.

 

W zależności od tego, gdzie zwyżki będą pracować, dobierany jest rodzaj napędu. W zamkniętych pomieszczeniach jak hale przemysłowe, magazyny, kościoły czy galerie handlowe najlepiej sprawdzą się elektryczne zwyżki. Modele przeznaczone do prac w obiektach zamkniętych posiadają szare niebrudzące ogumieniem i nie emitują spalin. W warunkach terenowych zdecydowanie lepiej spisują się spalinowe zwyżki.

 

Zapewniamy dowóz zwyżki na dowolny adres na terenie całego miasta Zabrze oraz na obszarze do 150 km od każdego z oddziałów. Transport  odbywa się szybko i sprawnie oraz w ustalonych z wynajmującym godzinach. 

Potrzebujesz podnośnika w Zabrzu?

Skorzystaj oferty i kompetencji pracowników naszej wypożyczalni. Pomożemy wybrać odpowiedni model i zawieziemy go na miejsce.

Nie czekaj, zadzwoń!

Udogodnienia, których nie można pominąć

 

Naszym priorytetem jest to, aby proces wynajmu zajął jak najmniej czasu, dlatego formalności ograniczamy do minimum. Wynajem zwyżki do Zabrza możemy zorganizować nawet w kilka godzin. Technicy z działu wynajmu doradzą Ci w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie, którzy o podestach ruchomych wiedzą wszystko.

 

Mamy także profesjonalny serwis, który wykorzystujemy zarówno względem naszej floty, jak i maszyn klientów. Zwyżki z naszej wypożyczalni podlegają regularnym przeglądom i serwisom konserwacyjnym, zyskujesz więc pewność, że otrzymasz sprawy i bezpieczny sprzęt. Jeśli w czasie najmu zdarzy się awaria, ekspresowo dojedziemy na miejsce i usuniemy usterkę, a w ostateczności wymienimy zwyżkę na inną.

 

AA Herkules klientom z Zabrza zapewnia także możliwość szkoleń pracowników na operatorów. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT. Nasi kursanci po odbyciu szkolenia i zdaniu egzaminu otrzymują uprawnienia do pracy ze zwyżkami z jednostki dozoru technicznego UDT/TDT. Szkolenia odbywają się w ośrodku w Katowicach - istnieje możliwość utworzenia dogodnego terminu lub dołączenia do istniejącej grupy.Zapraszamy do współpracy i wynajmu zwyżki firmy z Zabrza oraz wykonawców realizujących inwestycje na terenie miasta. Jesteśmy pewni, że jak nasi dotychczasowi klienci zostaniecie z nami na dłużej!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie