Znajdź nas na mapie

Wolnobieżne podesty ruchome - wynajem w niskiej cenie

Skorzystaj ze sprawdzonego sprzętu w swojej firmie - wybierz markowe wolnobieżne podesty ruchome, które zapewniają ergonomiczną pracę w każdym miejscu! Wypożyczalnia AA Herkules to najlepszy sprzęt przeznaczony do prowadzenia robót na wysokości. Nasze podesty wolnobieżne to stale gotowy do pracy sprzęt światowej klasy, wyłącznie od renomowanych marek.

 

Podesty wolnobieżne niezastąpione w pracach na wysokości


Wolnobieżne podesty ruchome to urządzenia dźwignicowe, które wykorzystywane są powszechnie w pracach na wysokości. Zbudowane są z podwozia, konstrukcji nośnej oraz z platformy roboczej, która przeznaczona jest do podnoszenia ludzi i ładunków. Napędzane są z wykorzystaniem silników spalinowych lub silników elektrycznych. Różne warianty napędu oraz konstrukcję podwozia pozwalają na pracę na rozmaitych terenach - we wnętrzach i na zewnątrz.

Podesty w naszej ofercie dzielone są na trzy główne kategorie:

 

 • Nożycowe - dzięki nożycowej konstrukcji nośnej umożliwiają podnoszenie w pionie, z opcją zasięgu bocznego przez wysuwaną platformę. Posiadają duży udźwig oraz sporo miejsca na platformie.
 • Teleskopowe i przegubowe - wykorzystujące teleskopowo wysuwaną część masztu oraz część łamaną przegubową - dzięki którym mogą osiągnąć duży zasięg boczny. Taka budowa konstrukcji nośnej powoduje, że sprawdzają się podczas prac nad przeszkodami. Zwyżki tego typu poruszają się na kołach lub gąsienicach - w zależności od modelu.
 • Masztowe - lekkie, kompaktowe modele do prac wewnątrz, także w ciągach komunikacyjnych - maszty zapewniające pionowe wznoszenie. Niektóre posiadają dodatkowe przegubowe ramie.


Za pomocą wolnobieżnych podestów ruchomych można prowadzić różne prace na wysokości, między innymi budowlane, wykończeniowe, montażowe, serwisowe, porządkowe, prace sezonowe jak przycinka i wycinka drzew. Dzięki dobraniu sprzętu o odpowiedniej wysokości podnoszenia oraz wysięgu bocznym można dosięgnąć do oddalonych obszarów, by roboty prowadzić produktywnie, wygodnie i bezpiecznie.

Wynajmij wolnobieżny podest ruchomy!

Zapomnij o skomplikowanych formalnościach i korzystaj ze sprzętu na najlepszych warunkach - zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas

Nasz wypożyczalnia podestów ruchomych jest do Twojej dyspozycji


Wypożyczalnia podnośników AA Herkules to rozbudowana flota i dogodne warunki najmu sprzętu podnośnikowego. Jesteśmy w branży od 2008 roku. Jako wypożyczalnia podnośników obecna na rynku od tak długiego czasu, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb Klientów i spełniamy je kompleksowo. Nasze usługi to nie tylko wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, ale również transport, serwis i szkolenia.


Oferujemy wolnobieżne podesty ruchome najlepszych marek, między innymi Haulotte, Genie, JGL, Niftylift. Nasze oddziały zlokalizowane są w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie, Lublinie i w Warszawie - dowieziemy sprzęt bezpośrednio pod wyznaczony adres w promieniu do 150 kilometrów od każdego z oddziałów. Wszystkie podesty wolnobieżne w naszej flocie są systematycznie kontrolowane przez serwisantów z uprawnieniami - posiadają także badania UDT. W przypadku pojawienia się jakiekolwiek usterki wysyłamy serwis lub dostarczamy zwyżkę zastępczą. Organizujemy również szkolenia dla operatorów podestów ruchomych w dawnej kategorii IP. Gwarantujemy ekspresowe terminy i najwyższy poziom zdawalności.


Wybierz nowoczesne podesty ruchome wolnobieżne i wypożycz je od ręki - skontaktuj się z nami już teraz, żeby uzgodnić szczegóły wynajmu i rozpocząć planowane prace na wysokości z użyciem najlepszego sprzętu!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie