Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek dla Tyskich inwestycji

Potrzebujesz zwyżki w Tychach? Zadzwoń! Wynajmując profesjonalny podest ruchomy, zadbasz o bezpieczeństwo i wygodę pracowników wykonujących zadania na wysokości. Nasze podnośniki koszowe sięgają niemal 26 m i pozwalają pracować jednocześnie nawet w 7 osób. Zapraszamy do współpracy.
 

Wybierz flotę naszej wypożyczalni


Każdego dnia wynajmujemy kilkaset profesjonalnych zwyżek renomowanych producentów. Nasze podesty ruchome to przede wszystkim zwyżki nożycowe, teleskopowo-przegubowe (także w wersji gąsienicowej), masztowe i ładowarki teleskopowe. Wśród każdego z typów mamy kilkanaście zróżnicowanych pod kątem wielkości modeli. Wielkość przekłada się na udźwigu oraz maksymalną wysokość roboczą, jaką zwyżki mogą osiągnąć.


 

Wynajem zwyżek dla Tyskich inwestycji obejmuje urządzenia, które będą sprawnie pracować w każdych warunkach. Dzieląc maszyny pod względem napędu, proponujemy podesty spalinowe oraz elektryczne. Każdy z nich sprawdzi się w innym miejscu. Zwyżki z napędem elektrycznym nie emitują spalin, dlatego są idealne do prac wewnątrz obiektów tj. galerie handlowe, hale produkcyjne czy magazyny. Zwyżki z napędem spalinowym na cztery koła, wykorzystywane są na otwartych placach budowy.

 

Zwyżki, które dostarczamy klientom działającym na terenie miasta Tychy zapewniają maksymalny udźwig nawet do 1100 kg, co oznacza, że może znaleźć się na nich nawet kilkuosobowa załoga. Maksymalne możliwości wysokościowe dla niektórych modeli to 25,6 m, a zasięg boczny wynosi nawet 16,2 m.

Potrzebujesz zwyżki w Tychach?

Zapewniamy wynajem na atrakcyjnych, przejrzystych warunkach oraz fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kliknij i połącz

Kwestie formalne? Nie musisz się ich obawiać! 


Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Dostarczymy zwyżkę na wskazany adres na terenie Tychów. Zadbamy o stałą konserwację i serwis podestu ruchomego w miejscu pracy. Przeszkolimy pracowników na operatorów i doradzimy w kwestiach technicznych związanych z wyborem typu oraz modelu. Sprawy formalne zajmują dosłownie chwilę, a Ty upewnisz się co do trafności wyboru naszej wypożyczalni i kompetencji naszego zespołu. Gotowy na współpracę?Wynajmem zwyżek także dla Tyskich inwestorów, zajmujemy się już od 2009 roku. Nasze maszyny na bieżąco przechodzą przeglądy UDT i konserwacje, ich stan techniczny utrzymywany jest na potrzeby stałego wynajmu. W razie jakichkolwiek awarii na wynajmie wyślemy do Ciebie naszych mechaników, tak szybko, jak to tylko możliwe. Gdy zajdzie taka potrzeba, dostarczymy sprzęt zamienny o tych samych parametrach. 

 

Jeśli Twoi pracownicy nie posiadają uprawnień, za naszym pośrednictwem możesz podnieść ich kwalifikacje. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT. Organizujemy szkolenia z wiedzy teoretycznej i praktycznej, które kończą się egzaminem. Skorzystaj możliwości jak wielu dotychczasowych klientów w mieście Tychy. 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie