Znajdź nas na mapie

Wynajem profesjonalnych zwyżek teleskopowych

Zwyżki teleskopowe niejednokrotnie będą jedynym słusznym wyborem przy wykonywaniu prac wysokościowych. W zależności od wielkości konkretne modele różnią się maksymalną wysokością roboczą, zasięgiem bocznym, rodzajem silnika oraz innymi parametrami. Zwyżki teleskopowe cieszą się popularnością, a dzięki zastosowaniu systemu przegubów zapewniają możliwość poruszania się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wykorzystując konstrukcje, umożliwiają pracę w miejscach, do których nie sposób dostać się jakkolwiek inaczej.

 

Zwyżki teleskopowe w wersji na akumulatory i spalinowe


Podnośniki teleskopowe mają unikalne cechy, przekładające się na możliwości. Ramię JIB z zasięgiem bocznym sprawdza się w przypadku konieczności wykonania precyzyjnych przesunięć/uniesień kosza na stanowisku pracy. Możliwość obrotu całego korpusu o 360 stopni, wokół własnej osi pozwala na przemieszczenie kosza z operatorem w dowolnym kierunku bez konieczności przejazdu. Dzięki dużemu skrętowi kół możesz liczyć na łatwość manewrowania zwyżką, a sama jazda jest możliwa, także z uniesionym koszem. Maszyny mogą różnić się od siebie przede wszystkim rodzajem napędu. W ofercie posiadamy zarówno podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne, jak i spalinowe.


Zwyżki teleskopowe z napędem elektrycznym sprawdzą się przede wszystkim w obiektach zamkniętych. Silnik elektryczny jest bardzo wydajny i pozwala na ciągłą pracę przez około 6-8 godzin. Dużą zaletą jest cicha praca oraz fakt, że w czasie jej wykonywania zwyżka nie emituje spalin. Ich zaletą jest również niebrudzące ogumienie i wbudowana ładowarka z sieci 230V. W naszej ofercie mamy elektryczne modele sięgające do 20,39 m, z udźwigiem do 230 kg.


W trudnych warunkach terenowych wykorzystywane są spalinowe zwyżki teleskopowe. Wynajem obejmuje urządzenia o wysokości roboczej do aż 25,6 m oraz zasięgu bocznym do 16 m. Zwyżki z silnikiem diesla posiadają napęd na cztery koła oraz terenowe, antyprzebiciowe opony wypełnione pianką, dzięki czemu sprawdzą się także w nierównym i grząskim terenie.


Zwyżki teleskopowe sterowane są z poziomu kosza i korpusu. Niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie im pracować, znacznie ułatwią i przyspieszą pracę. Postaw na bezpieczeństwo pracowników i wykorzystaj potencjał oraz 100% możliwości maszyn.

Zapytaj o wynajem podnośnika teleskopowego!

Zadzwoń i zapytaj specjalistę ds. wynajmu o indywidualną ofertę. Szybki i sprawny wynajem z kompleksową obsługą to nasza niepodważalna zaleta!

Kliknij i połącz

Wynajem zwyżek teleskopowych z 4 lokalizacji - kompleksowa obsługa


Posiadamy cztery bogato wyposażone bazy sprzętowe w Polsce. Nasze oddziały zlokalizowane są w miastach, tj. Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów i Lublin. Aby wynajem przebiegał jeszcze szybciej i sprawniej, transportujemy urządzenie we wskazane przez Ciebie miejsce, aż do 150 km od oddziałów. W tych obszarach także nasz serwis jest w stanie błyskawicznie reagować na ewentualne awarie lub w razie konieczności podmienić zwyżkę - jeśli będzie to możliwe jeszcze tego samego dnia. Nasza wypożyczalnia także w czasie najmu przeprowadza serwisy i przeglądy konserwacyjne, tym samym otrzymują Państwo sprawne i bezpieczne i gotowe do ciągłej pracy podnośniki teleskopowe.


Wynajem to nasza specjalność! Jeśli nie wiesz, który model wybrać lub czy zwyżka teleskopowa będzie najlepszym wyborem, masz do dyspozycji profesjonalny zespół doradców z działu wynajmu. Pomożemy dobrać maszynę adekwatną do Twoich potrzeb! Posiadamy kilkaset różnych podnośników, dzięki czemu są one dostępne praktycznie „na już”. Wynajem odbywa się szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności, na wybrany okres, a także z możliwością negocjacji cen i atrakcyjna oferta najmu długoterminowego.


Zanim wynajmiesz podnośnik teleskopowy, upewnij się, jaką wysokością roboczą oraz jakim zasięgiem bocznym, udźwigiem i parametrami ma dysponować model. Jesteśmy przekonani, że w ofercie naszej wypożyczalni zwyżek znajdziesz maszynę, jakiej potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie