Znajdź nas na mapie

Zwyżki Tarnów

Wynajem zwyżki – Tarnów

Tarnów jest jednym z wielu miast w województwie małopolskim, do którego dostarczamy profesjonalne podnośniki koszowe. Oferujemy szeroką gamę zwyżek o maksymalnej wysokości podnoszenia do 25,60 m, które są przeznaczone do prac w budynkach i na zewnątrz. Gdy planowane są prace wysokościowe, do których konieczna jest zwyżka, Tarnów i okolice to obszar, na którym jesteśmy stale gotowi do pomocy!

Nasze zwyżki w Tarnowie są gotowe do każdej pracy!

AA Herkules to wypożyczalnia podnośników koszowych, która już od 15 lat zajmuje się dostawą sprzętu podnośnikowego do najemców w różnych regionach Polski. Jesteśmy dostępni również w Małopolsce, gdzie dostarczamy zróżnicowane markowe zwyżki – Tarnów to jedno z miast, do którego docieramy.

Nasza flota obejmuje ponad 750 modeli maszyn o różnorodnych parametrach technicznych, między innymi zaliczane są do nich:

 • Podnośniki nożycowe – elektryczne o wysokości roboczej od 5,90 m do 16,00 m oraz spalinowe o wysokości roboczej od 12,00 do 15,11 m,
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe – elektryczne o wysokości roboczej od 10,89 m do 20,39 m oraz spalinowe o wysokości roboczej od 16,00 m do 25,60 m,
 • Podnośniki masztowe – elektryczne o wysokości roboczej od 6,52 m do 12,65 m,
 • Podnośniki na gąsienicach – elektryczne/spalinowe o wysokości roboczej do 23,00 m.

W naszej flocie dostępne są także ładowarki teleskopowe przeznaczone do załadunku i transportu towarów, które pozwalają na ich unoszenie na wysokość od 12,27 m do 16,70 m.

Nasze maszyny są regularnie kontrolowane i poddawane konserwacji i serwisom, by były zawsze przygotowane do pracy oraz gwarantowały pełne bezpieczeństwo i efektywność robót prowadzonych na wysokościach.

Wynajmij ładowarki teleskopowe i zwyżki – Tarnów i okolice – wybierz markowy sprzęt od wypożyczalni z wieloletnim doświadczeniem!

Zapytaj o nasze podnośniki koszowe w Tarnowie!

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić promocyjne ceny na zwyżki i skorzystać z wynajmu.

Zadzwoń po wynajem

Sprawdzona wypożyczalnia zwyżek w Tarnowie – co zyskujesz z AA Herkules?

Nasza firma AA Herkules – wypożyczalnia zwyżki Tarnów – oferuje fachową obsługę dopasowaną w pełni do potrzeb Klientów!

Wynajem

Prowadzimy wynajem podnośników krótkoterminowo do realizacji krótkich projektów oraz długoterminowo z rozliczeniem na lata dla tych firm w Tarnowie, które poszukują sprzętu na dłuższy okres. Gwarantujemy przystępne ceny, brak skomplikowanych formalności i elastyczne podejście do Klienta.

Transport

W naszej wypożyczalni posiadamy flotę pojazdów transportowych umożliwiających dowóz podnośników do Klientów, dlatego nie musisz posiadać własnego transportu, by skorzystać z naszych podestów ruchomych.

Serwis

W razie pojawienia się jakichkolwiek usterek z dostarczonym przez nas sprzętem zapewniamy szybki serwis z dojazdem na miejsce. Gdy awarie są poważne, wymieniamy maszynę na nową.

Szkolenia

Osobom planującym zapisać się na kurs na zwyżki Tarnów daje dostęp do wielu ofert. W AA Herkules również organizujemy szkolenia dla operatorów podestów ruchomych, które odbywają się w naszym ośrodku UDT-CERT w Katowicach.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie