Znajdź nas na mapie

Zwyżki Skarżysko-Kamienna

Do prac wysokościowych potrzebna Ci zwyżka? Skarżysko-Kamienna jest w zasięgu dostaw z naszej wypożyczalni! Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, dostarczymy go w korzystnej cenie. Poznaj naszą flotę oraz świadczone przez nas usługi i skorzystaj z oferty najmu!

Skarżysko-Kamienna – wynajem zwyżek do prac wysokościowych

W AA Herkules jesteśmy skupieni na tym, by dostarczać Klientom nowoczesne zwyżki gotowe do prowadzenia prac wysokościowych. Od 2008 roku zajmujemy się wypożyczaniem podnośników i dzisiaj dysponujemy siecią oddziałów w kilku województwach w Polsce. Skarżysko-Kamienna jest miastem, gdzie również możemy dostarczyć do Ciebie sprzęt podnośnikowy!

 

Nasza oferta obejmuje różne modele zwyżek, które mogą być używane w obiektach oraz na zewnątrz nich. Oferujemy maszyny jak:

 • Podnośniki nożycowe – wyposażone w szerokie platformy z dużym udźwigiem,
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe – są niezawodne w pracach wymagających znacznego zasięgu bocznego,
 • Podnośniki na gąsienicach – zastosowanie gąsienic i podpór typu pająk powoduje, że bardzo dobrze sprawdzają się na delikatnych posadzkach,
 • Podnośniki masztowe – cechują się kompaktową budową, dzięki której mogą przejeżdżać przez wąskie przestrzenie, na przykład windy, drzwi, korytarze.

 

Nasze maszyny dostępne są z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Podnośniki spalinowe z silnikami Diesla oraz z napędami 4x4 to niezrównana wydajność w pracach w terenie, również na trudnych podłożach. Zwyżki elektryczne pracują cicho i są bezemisyjne, dlatego najlepiej nadają się do wnętrz, na przykład na hale, do centrów handlowych, a nawet do obiektów zabytkowych.

Wypożycz zwyżkę w Skarżysku!

Zapewniamy dostęp do profesjonalnych podnośników z transportem i serwisem.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Zadzwoń

Poznaj korzyści wynajmu zwyżek w AA Herkules!

Wybierając ofertę AA Herkules, możesz mieć pewność, że będzie dla Ciebie korzystna. Jesteśmy skupieni na tym, by oferować sprzęt i obsługę na najwyższym poziomie dopasowaną specjalnie do Twoich potrzeb!

 

Do naszych najważniejszych atutów zaliczane są:

 • Profesjonalne zwyżki – Skarżysko-Kamienna to miasto, gdzie razem z nami możesz wynająć maszyny odpowiednie do wielu typów prac wysokościowych.
 • Elastyczna oferta najmu – u nas skorzystasz z wynajmu podnośników na parę dni i na dłuższy okres.
 • Łatwy i szybki wynajem – bez skomplikowanych formalności i na korzystnych zasadach dla każdego Klienta.
 • Terminowy transport – wybrany sprzęt dowieziemy w określonym czasie do wskazanej lokalizacji.
 • Serwis podnośników – awarie maszyn mogą przydarzyć się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego oferujemy usługę mobilnego serwisu.
 • Szkolenia operatorów – organizujemy grupowe i indywidualne kursy operatorów podnośników w naszym ośrodku UDT-CERT z najwyższą zdawalnością egzaminów w regionie.

 

W AA Herkules wynajmujemy profesjonalne zwyżki - Skarżysko-Kamienną i okolice zapraszamy do skorzystania z wynajmu w naszej wypożyczalni!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Oddział Mazowieckie
Oddział Łódzkie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk

Mapa zasięgu firmy

 • Oddział Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Oddział Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie