Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek – Ruda Śląska

Szukasz profesjonalnej firmy oferującej wynajem zwyżki? Ruda Śląska to miasto, w którym wypożyczalnia AA Herkules jest całkowicie do Twojej dyspozycji. Prowadzimy wynajem podnośników wraz z ich transportem, szkoleniami i serwisem. Sprawdź naszą ofertę zwyżek na terenie miasta Ruda Śląska i całego województwa śląskiego, aby zamówić sprzęt dopasowany specjalnie do swoich potrzeb!


 

Wynajem zwyżki z transportem na terenie Rudy Śląskiej

 

Gdy planowane są prace na wysokości, warto zaopatrzyć się w profesjonalne zwyżki - Ruda Śląska to miasto, w którym realizuje się wiele inwestycji, dlatego zapotrzebowanie na tego typu sprzęt jest wysokie. Właśnie dlatego nasza wypożyczalnia AA Herkules zapewnia kompleksowe wsparcie dla wszystkich przedsiębiorców wykonujących roboty wysokościowe w Rudzie Śląskiej.

 

Nasza firma posiada rozbudowaną flotę podnośników nożycowych, teleskopowo-przegubowych, masztowych i wyposażonych w podwozia gąsienicowe (zwyżka pająk). To sprzęt wysokiej klasy producentów jak Haulotte, Holland Lift, Genie, JLG, Niftylift. Dysponujemy zwyżkami wyposażonymi w silniki elektryczne – to bezemisyjne i ciche urządzenia do pracy w obiektach. Dostarczamy także sprzęt z silnikami spalinowymi Diesla, napędem na cztery koła i terenowym ogumieniem – znakomicie sprawdza się podczas robót na trudnym i ciężkim terenie.

 

Nasi specjaliści pomogą w wybraniu odpowiednich podestów pod kątem ich specyfikacji oraz planowanych prac. Dowozimy wynajęte zwyżki na terenie Rudy Śląskiej bezpośrednio do Klientów z naszej siedziby AA Herkules mieszczącej się w Katowicach. Dogodne warunki najmu i brak skomplikowanych formalności powodują, że zwyżkę można wynająć u nas niemalże od ręki. Rozpocznij pracę ze sprzętem światowej klasy producentów!

Wynajmij zwyżkę do prac na wysokości!

Firmom z Rudy Śląskiej zapewniamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu w konkurencyjnych cenach.

Nie czekaj, zadzwoń!

Kompleksowa oferta dla firm wynajmujących zwyżki w Rudzie Śląskiej

 

W AA Herkules naszą domeną jest fachowa i profesjonalna obsługa. Klientom oferujemy kompleksowy wynajem zwyżek w Rudzie Śląskiej. Zapewniamy również wsparcie na wszystkich etapach – wyboru podnośnika, transportu, szkoleń, serwisu czy wykupu sprzętu.

 

Nasi pracownicy są gotowi do pomocy. Doradzą w doborze odpowiednich zwyżek dopasowanych do prowadzonych prac i przygotują indywidualną ofertę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego (powyżej 12 miesięcy). W uzgodnionym terminie dostarczymy wyposażenie pod wskazany adres na terenie Rudy Śląskiej. Przedsiębiorców, którzy chcą przeszkolić swoich pracowników w zakresie obsługi zwyżek, zachęcamy do skorzystania z naszych kursów na operatorów podestów ruchomych. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT z siedzibą w Katowicach. Prowadzimy szkolenia grupowe wraz z organizacją egzaminów od razu po odbytym szkoleniu. Kompleksowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne powoduje, że wyróżnia nas wysoka zdawalność. Świadczymy także usługi serwisowe – służymy natychmiastową pomocą naszych serwisantów w razie pojawienia się usterek sprzętu. Prowadzimy diagnostykę, naprawy, konserwację.

 

Postaw na wysokiej jakości zwyżki. Ruda Śląska to miasto, w którym jesteśmy do dyspozycji każdej firmy realizującej prace na wysokości. Sprawdź naszą ofertę, zadzwoń i zamów podnośniki dopasowane do swoich wymagań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie