Znajdź nas na mapie

Zwyżki Oświęcim

Wynajem zwyżki – Oświęcim
Podnośniki koszowe od renomowanych producentów, korzystne warunki najmu bez skomplikowanych formalności, pełna obsługa obejmująca transport, serwis i szkolenia – to wszystko zyskasz, wybierając nasze zwyżki! Oświęcim to miasto, do którego dostarczamy je bezpośrednio do Klientów. Poznaj naszą ofertę w wypożyczalni podnośników AA Herkules!

Wszechstronne podesty ruchome do wynajmu w Oświęcimiu

Zamierzasz rozpocząć prace, do których potrzebna jest zwyżka? Oświęcim daje dostęp do wielu firm, które zajmują się ich wynajmem. Gdy potrzebujesz sprawdzonego sprzętu do prac wysokościowych, u nas znajdziesz go od ręki!

W AA Herkules naszym atutem jest rozbudowana flota, dlatego każdy z naszych Klientów może dobrać sprzęt spełniający jego oczekiwania pod każdym względem, niezależnie od miejsca jego użycia i przeznaczenia. 

 

Nasza flota obejmuje poniższe rodzaje maszyn:

 • Podnośniki koszowe,
 • Podnośniki masztowe,
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe,
 • Podnośniki na gąsienicach (pająk),
 • Ładowarki teleskopowe.

 

Dysponujemy podnośnikami o napędach elektrycznych – są one rekomendowane do prac w obiektach ze względu na brak emisji spalin, a także podnośnikami spalinowymi – są przeznaczone do pracy na zewnątrz, a dzięki napędom 4x4 i terenowemu ogumieniu znakomicie radzą sobie na trudnych podłożach.

AA Herkules – to tu czeka na Ciebie idealnie dopasowana zwyżka – wynajem Oświęcim i okolice – nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu najlepszego sprzętu podnoszącego do każdego projektu!

Wybierz wypożyczalnię z wieloletnim doświadczeniem!

W AA Herkules od ponad 15 lat zajmujemy się wynajmem zwyżek i oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

Wypożyczalnia zwyżek w Oświęcimiu do Twojej dyspozycji!

Za sukcesem naszej wypożyczani stoją lata doświadczenia, nowoczesne zaplecze oraz koncentracja na oczekiwaniach Klientów – wybierając AA Herkules podczas realizacji prac wysokościowych w Oświęcimiu, możesz mieć pewność kompleksowej i fachowej obsługi!

Prowadzimy usługi najmu krótkoterminowego na doby oraz długoterminowego dla Klientów, którzy szukają alternatywy dla kupna sprzętu. W każdym z tych przypadków gwarantujemy korzystne warunki – brak skomplikowanych formalności, niskie ceny oraz elastyczne podejście.

Wybierając nasze zwyżki w Oświęcimiu, nie musisz organizować transportu, ponieważ dysponujemy własnym zapleczem samochodów dostawczych, którymi dowozimy je do Klientów.

Naszym Klientom zapewniamy również szybki serwis maszyn w razie pojawienia się jakichkolwiek usterek – dojedziemy na miejsce i wykonamy naprawy albo dowieziemy nową maszynę, dzięki czemu można zachować ciągłość prac.

Do obsługi podnośników koszowych konieczne jest posiadanie uprawnień, dlatego w naszej ofercie znalazły się również kursy dla operatorów podestów tego typu. Prowadzimy własny certyfikowany ośrodek UDT-CERT w Katowicach, w którym organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia oraz egzaminy UDT. Nasz ośrodek wyróżnia się wysokim poziomem zdawalności.

 

AA Herkules – wypożyczalnia zwyżki Oświęcim i okolice – jesteśmy gotowi do pomocy!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie