Znajdź nas na mapie

Zwyżki Olkusz

Wynajem zwyżki – Olkusz
Planujesz prace budowlane, instalacyjne, magazynowe albo inne usługi zwyżką? Olkusz i okolice to teren, gdzie jesteśmy do dyspozycji! AA Herkules to wypożyczalnia podnośników koszowych z ponad 15-letnim doświadczeniem, w której na Twoją firmę czeka rozbudowana flota maszyn oraz kompleksowa obsługa. Dołącz do grona naszych Klientów w Olkuszu!

Prowadź prace wysokościowe razem z naszymi zwyżkami w Olkuszu!

Do prac wysokościowych niezbędny jest odpowiedni sprzęt, który pozwoli na prowadzenie ich bezpiecznie, szybko i wydajnie. Do tego celu najlepiej sprawdzają się podesty ruchome, określane jako podnośniki koszowe lub zwyżki. Olkusz jest miastem, w którym zapotrzebowanie na tego typu maszyny znajduje się na wysokim poziomie, dlatego nasza wypożyczalnia AA Herkules dociera również tam!

Małopolski oddział AA Herkules dysponuje szeroką gamą zwyżek, które umożliwiają prowadzenie prac na wysokości nawet ponad 25 metrów. 

 

Nasza flota składa się z:

 • Podnośników nożycowych,
 • Podnośników teleskopowo-przegubowych,
 • Podnośników masztowych,
 • Podnośników na gąsienicach – typu pająk,
 • Ładowarek teleskopowych.

 

Nasz sprzęt może być wykorzystywany w obiektach (zwyżki elektryczne), a także na zewnątrz nich (podnośniki spalinowe). Różne wysokości robocze oraz zasięgi boczne, a także zróżnicowane wymiary powodują, że można dopasować go precyzyjnie do rodzaju i miejsca wykonywanych robót.

Kładziemy nacisk na jakość, dlatego w naszej flocie znajdują się tylko markowe urządzenia, między innymi od tak uznanych producentów, jak Genie, Haulotte, JLG, Teupen, NiftyLift oraz Ommelift.

AA Herkules – tutaj czeka na Ciebie zawsze gotowa do pracy zwyżka – wynajem Olkusz i okolice!

Chcesz wynająć zwyżkę? Jesteśmy do dyspozycji!

Postaw na sprawdzoną ofertę – skorzystaj z usług profesjonalnej wypożyczalni podnośników w Olkuszu.

Zadzwoń do nas

Zwyżki na wynajem w Olkuszu – profesjonalna obsługa i korzystne warunki najmu!

W AA Herkules jesteśmy skoncentrowani na tym, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb Klientów pod każdym względem, dlatego świadczona przez nas obsługa jest kompleksowa i fachowa. Co możemy Ci zaoferować?

Prowadzimy wynajem krótkoterminowy, rozliczany na doby, który idealnie sprawdza się przy krótkich projektach, a także wynajem długoterminowy z umową zawieraną na lata, co pozwala na uzyskanie specjalistycznego sprzętu bez inwestowania sporej kwoty w jego zakup.

Posiadamy zaplecze transportowe, dlatego nasi Klienci nie muszą przejmować się organizacją transportu dla sprzętu, takiego jak zwyżka – Olkusz i okolice to obszar, na którym dowieziemy sprzęt bezpiecznie bezpośrednio do celu.

Również zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się o przestoje w pracach. Błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce i wykonujemy naprawy lub dostarczamy nowy sprzęt przy poważnych awariach.

Organizujemy również kursy dla operatorów podestów ruchomych w naszym ośrodku szkoleniowym zlokalizowanym w Katowicach. Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe.

 

Jeśli planujesz prace na wysokości w Olkuszu, podesty ruchome w AA Herkules to sprawdzony wybór – dołącz do naszych Klientów!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie