Znajdź nas na mapie

Podnośniki nożycowe wynajem

Efektywne, bezpieczne w użytkowaniu i wszechstronne – podnośniki nożycowe to urządzenia umożliwiające wykonywanie prac na znacznych wysokościach. Skorzystaj z wynajmu w wypożyczalni AA Herkules, aby uzyskać dostęp do sprawdzonego sprzętu podnośnikowego. Nasza oferta obejmuje zwyżki nożycowe na wynajem z silnikami elektrycznymi i spalinowymi, które pozwalają na prowadzenie robót na wysokości do 16 m. Sprawdź naszą flotę!

 

Rodzaje i zastosowanie podnośników nożycowych

 

Podnośniki nożycowe, inaczej określane jako podesty albo zwyżki nożycowe, to urządzenia wykorzystywane do prac na wysokościach. Najlepiej sprawdzają się tam, gdzie roboty mają być prowadzone przez kilku pracowników z użyciem ciężkich materiałów i sprzętów. To możliwe, ponieważ podnośniki te wyposażone są w duże platformy robocze, które przystosowane są do podnoszenia ciężarów. Konstrukcja nośna zwyżek umożliwia ich płynne podnoszenie i opuszczanie, a wysuwane podesty boczne zapewniają dodatkowy zasięg.

 

Podnośniki nożycowe można podzielić na:

 • Podnośniki nożycowe elektryczne – dzięki zastosowaniu bezemisyjnych silników elektrycznych i pojemnych akumulatorów mogą być użytkowane we wnętrzach, np. halach. Ich niebrudzące opony chronią powierzchnię przed uszkodzeniem. W naszej flocie dostępne są niezawodne podnośniki nożycowe od światowych marek takich jak Genie, JGL oraz Holland Lift, które wyróżniają się wysokim udźwigiem oraz wysokością roboczą aż do 16 m.
   
 • Podnośniki nożycowe spalinowe – dzięki zastosowaniu silników spalinowych Diesla doskonale sprawdzają się w pracach na zewnątrz. Napędy na cztery koła, terenowe ogumienie, podpory stabilizujące zapewniają niezawodne działanie na wymagającym terenie. Nasze podnośniki nożycowe z silnikami spalinowymi Genie i Haulotte umożliwiają prace na wysokości do 15,11 m.

Wybierz najlepsze zwyżki nożycowe do prac na wysokości

Markowe podnośniki nożycowe na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy!

Zadzwoń do nas

Wynajem profesjonalnych zwyżek nożycowych w AA Herkules

 

Wypożyczalnia podnośników AA Herkules ma kilkunastoletnie doświadczenia na rynku wynajmu podestów ruchomych. Dysponujemy bazami zlokalizowanymi na terenie Polski południowej – Katowice i Wrocław, centralnej – Warszawa i Łódź, południowej - Kraków i Rzeszów oraz zachodniej - Lublin. Dostarczamy podnośniki nożycowe do Klientów w województwach śląskim, dolnośląskim, opolskim, małopolskim, łódzkim, mazowieckim, lubuskim i wielkopolskim. Warto dodać, że maszyny są dostarczane do klienta w promieniu 150 km od oddziału, z którego został wynajęty podnośnik.

 

Na znajdujące się w naszej flocie podnośniki nożycowe wynajem dostępny jest krótkoterminowo i długoterminowo – zawsze na korzystnych dla Klienta zasadach, bez skomplikowanych formalności oraz w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do prowadzonych prac. Dowieziemy go bezpośrednio do celu – posiadamy własne zaplecze transportowe. Organizujemy również szkolenia na podnośniki – jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT.

 

Zwyżki nożycowe w naszym asortymencie to urządzenia z aktualnymi przeglądami i badaniami UDT. Naszym Klientom zapewniamy także fachową pomoc w razie usterek podnośników – błyskawiczny serwis lub wymianę na nowe. Skorzystaj z naszej oferty w AA Herkules i wybierz sprawdzone zwyżki nożycowe do prac na wysokości. Zadzwoń do nas, a my dostarczymy je na miejsce!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie