Znajdź nas na mapie

Zwyżki Nowy Targ

Wynajem zwyżki – Nowy Targ

AA Herkules to sieć wypożyczalni podnośników, która oferuje dostęp do szerokiej gamy maszyn przeznaczonych do prac na wysokości. W naszej flocie znajdziesz markowy sprzęt gotowy do prowadzenia efektywnych i bezpiecznych robót zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz nich. Gdy chcesz wynająć zwyżki, Nowy Targ i okolice to nasz obszar działalności!

Nowy Targ – podnośniki koszowe do każdego zadania!

Prace wysokościowe wymagają wykorzystania odpowiedniego wyposażenia, aby przebiegały bez przeszkód. Najlepszym wyborem są samojezdne zwyżki, które umożliwiają błyskawiczne dotarcie na znaczne wysokości i wykonanie prac bez konieczności używania drabin czy rusztowań.

W AA Herkules dysponujemy nowoczesną flotą podnośników koszowych, które pochodzą od sprawdzonych producentów, między innymi firm Genie, JLG, Teupen, Haulotte, NiftyLift czy Ommelift. 

 

Nasza flota obejmuje rozbudowaną gamę modeli, do których zaliczane są:

 • Podnośniki nożycowe – wyposażone są w duże platformy robocze z wysuwanymi balkonami, charakteryzują się dużym udźwigiem. Do 16,00 m wysokości roboczej.
 • Podnośniki przegubowo-teleskopowe – wyposażone są w ruchome ramię, które pozwala na pracę na różnych wysokościach i z szerokim zasięgiem bocznym. Do 25,60 m wysokości roboczej.
 • Podnośniki masztowe – wyposażone są w artykułowany maszt, który pozwala na pracę na różnych wysokościach. Również wyróżniają się kompaktowymi wymiarami. Do 12,65 wysokości roboczej.
 • Podnośniki na gąsienicach – zamiast kół wyposażone są w gąsienice oraz podpory stabilizujące. Mają niewielkie wymiary i są bardzo zwrotne. Do 23,00 m wysokości roboczej.

 

Nasza flota obejmuje zarówno podnośniki spalinowe, jak i elektryczne, które mogą pracować na zewnątrz lub we wnętrzach. Można wykorzystać je na placach budów, ale również na delikatnych posadzkach.
Nie wiesz, jaki sprzęt wybrać? Doradzimy w doborze odpowiedniego wyposażenia. Gdy potrzebna jest dopasowana zwyżka, Nowy Targ to miasto, w którym dostarczymy ją na miejsce błyskawicznie!

Wybierz sprawdzone zwyżki do prac wysokościowych!

Nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem podestów z transportem do Klienta na terenie Nowego Targu i okolic.

Zadzwoń i wynajmij

Wynajem zwyżek w Nowym Targi – korzystne warunki i przystępne ceny!

Planujesz prace budowlane, montażowe, magazynowe lub chcesz prowadzić inne usługi zwyżką? Nowy Targ jest miastem, do którego dostarczymy do Ciebie maszyny dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb!

W AA Herkules jesteśmy skoncentrowani na tym, by oferować naszym Klientom najwyższej jakości podnośniki koszowe na dogodnych warunkach, bez skomplikowanych i czasochłonnych formalności oraz w korzystnych cenach.

Wybierając podnośniki koszowe w Nowym Targu w naszej wypożyczalni, nie musisz martwić się o kwestie transportu, ponieważ dowieziemy sprzęt do celu z wykorzystaniem naszych samochodów transportowych i rozładujemy go na miejscu.

Nasza obsługa obejmuje również serwis podnośników, dlatego wtedy, gdy pojawią się jakiekolwiek problemy, dojeżdżamy na miejsce i przeprowadzamy naprawy albo wymieniamy sprzęt na nowy.

Pamiętaj, do obsługi podnośnika konieczne jest posiadanie uprawnień! Dla osób, które ich nie posiadają, organizujemy również szkolenia dla operatorów podnośników w naszym ośrodku UDT-CERT zlokalizowanym w Katowicach.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie