Znajdź nas na mapie

Mikołów z ofertą na zwyżki

Praca na wysokościach wpisana jest w działalność wielu branż. Aby wykonać ją bezpiecznie  często niezbędne okazują się podnośniki koszowe czyli tzw. zwyżki. Firma AA Herkules zapewnia wynajem zwyżek w Mikołowie na atrakcyjnych warunkach.

 


Wiele... typów, modeli, możliwości

 

Wynajem zwyżek w Mikołowie obejmuje flotę kilkuset podestów ruchomych rożnego typu, które sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach. Udostępniamy między innymi zwyżki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe, czy tzw. pająki. Zwyżki konkretnych typów, dostępne są w wielu zróżnicowanych pod kątem wielkości i innych parametrów modelach. Podesty różnią się także rodzajem napędu, np. elektryczny lub spalinowy, dzięki któremu znajdują zastosowania w różnych miejscach.

 

Podesty ruchome elektryczne polecane są przede wszystkim do pracy w obiektach zamkniętych, gdzie niezbędne jest odpowiednie ogumienie, które nie uszkodzi posadzki/glazury. Firma AA Herkules posiada nożycowe, teleskopowo-przegubowe i masztowe zwyżki zasilane akumulatorami. Mikołów jest prężnie rozwijającym się miastem, do którego zwyżki dostarczaliśmy wielokrotnie. 

 

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej klasy sprzętu podnośnikowego i kompleksowych usług związanych z ich transportem, serwisem oraz szkoleniami na operatorów. Zwyżki pochodzą od renomowanych producentów i są na bieżąco serwisowane - posiadają także ważną dokumentację, za którą odpowiadamy w czasie całego najmu. Wybierając nasze podesty ruchome zyskujesz pewność otrzymania sprawdzonego, gotowego do pracy sprzętu.

Potrzebujesz zwyżki w Mikołowie? Zadzwoń!

Nasi specjaliści ds. najmu chętnie pomogą w wyborze zwyżki i przedstawia indywidualną ofertę na wynajem.

Zadzwoń do nas

Minimum formalności to jedna z naszych zalet


 

Nasza wypożyczalnia dokłada wszelkich starań aby proces wynajmu zwyżki był dla klienta jak najbardziej jasny, sprawny i szybki. Finalizacja usługi, czyli sprawy formalne nie muszą być dla klienta czymś skomplikowanym, a nasza obsługa z pewnością pomoże i wyjaśni nurtujące kwestie oraz odpowie na wszelkie pytania. W zależności od specyfiki pracy zwyżki i wymagań klienta, nasza wykwalifikowana kadra przygotuje atrakcyjną i korzystną ofertę. W przypadku problemów z doborem odpowiedniej maszyny nie ma się czym martwić, gdyż również zadbamy o to aby dopasować dla Państwa najlepszy podnośnik pod konkretne prace wysokościowe.

 

Oprócz wynajmu zwyżek świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe podnośników. W przypadku gdy dana maszyna złapie potencjalną usterkę, nasz profesjonalny serwis zmierza bezpośrednio na miejsce pracy zwyżki i naprawia problem. Jeżeli zdarzy się większa usterka wymagająca dłuższej i bardziej skomplikowanej naprawy - szybko wymieniamy całą maszynę na nową zapewniając przy tym ciągłość wykonywanych prac. Posiadając bogatą flotę maszyn, klient nie musi martwić się o zaprzestanie wykonywania prac wysokościowych.


 

Do obsługi podestów ruchomych niezbędne jest posiadanie odpowiednich uprawnień oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej. W tych kwestiach również służymy mikołowskim firmom. Jesteśmy certyfikowanym (UDT-CERT) ośrodkiem, który szkoli kursantów na operatorów podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Wysoce wykwalifikowana kadra szkoleniowa przekazuje wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w sposób jasny i zrozumiały dla kursanta, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie