Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżki Kolbuszowa

Prowadzenie bezpiecznych, szybkich i wydajnych prac na wysokości wymaga zwyżki. Kolbuszowa jest tą miejscowością, gdzie możesz wynająć ją w naszej wypożyczalni! Klientom prezentujemy pełną paletę maszyn, które pozwalają prowadzić efektywne roboty wysokościowe. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona naszych Klientów już dziś!

Nasza wypożyczalnia podnośników w Kolbuszowej oferuje najlepszy sprzęt

W wypożyczalni AA Herkules od kilkunastu lat specjalizujemy się w dostawie nowoczesnych maszyn do prac na wysokości w różnych regionach kraju. Gdy w Twojej firmie potrzebna jest zwyżka, Kolbuszowa to miasto, do którego dowieziemy wybrany przez Ciebie model w 24 godziny!

Podnośniki koszowe, nazywane również podestami ruchomymi albo zwyżkami, to uniwersalne maszyny wyposażone we własne napędy, które pozwalają na dostęp do różnych przestrzeni na wysokości, także nad przeszkodami, w budynkach i na trudnym terenie.

Nasza flota to pełna paleta tych urządzeń od najlepszych producentów, takich jak Genie, Haulotte czy JLG, które mogą być indywidualnie dostosowane do konkretnych typów prac na zewnątrz obiektów i wewnątrz nich, na przykład przy pracach budowlanych, serwisowych, instalacyjnych czy pracach z zielenią.

W ofercie posiadamy poniższe typy podnośników koszowych:

 • Podnośniki nożycowe – wyposażone w silniki elektryczne i spalinowe,
 • Podnośniki teleskopowo-przegubowe – wyposażone w silniki elektryczne i spalinowe,
 • Podnośniki masztowe – wyposażone w silniki elektryczne,
 • Podnośniki na gąsienicach – wyposażone w silniki elektryczno-spalinowe,
 • Ładowarki teleskopowe – wyposażone w silniki spalinowe.
 • Platformy robocze na kółkach - przepychane ręcznie modele.

Powyższe maszyny oferowane są w różnych wariantach pod kątem ich parametrów technicznych, takich jak wysokość robocza, zasięg boczny, udźwig, wymiary całkowite maszyny, dzięki czemu można dostosować je indywidualnie do zamierzonych robót. Nasi specjaliści są także gotowi do doradzenia, jaka zwyżka będzie optymalnie sprawdzała się w danych pracach.

Kolbuszowa podnośniki koszowe otrzyma z kompleksową obsługą

Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią, by otrzymać indywidualną wycenę oraz wynająć nowoczesny sprzęt do prac wysokościowych.

Połącz i zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wynająć zwyżkę w Kolbuszowej w AA Herkules?

AA Herkules to wypożyczalnia podnośników, która na rynku dostępna jest już od 2008 roku. Dzisiaj nasze oddziały dostępne są w różnych regionach kraju, w tym również w województwie podkarpackim.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurentów, jest nie tylko bogata flota maszyn, ale również korzystne warunki najmu, kompleksowa obsługa oraz przystępne ceny. To spowodowało, że jesteśmy tak często wybieraną wypożyczalnią podnośników w Polsce!

Jeśli chcesz wypożyczyć podest ruchomy, wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo albo telefonicznie. Następnie będziemy mogli przygotować dla Ciebie ofertę zawierającą wybraną maszynę. Prowadzimy najem krótkoterminowy i długoterminowy, dlatego sprzęt możemy dostarczyć do Klientów zarówno na 1 dzień, jak i na 1 rok.

Gdy planowany jest wynajem zwyżki, Kolbuszowa jest w zasięgu naszej wypożyczalni. Aby zamówić transport na miejsce, po prostu wskaż adres i datę dostawy, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Doskonale wiemy też, że w przypadku prac wysokościowych ważny jest sprawny sprzęt. Właśnie dlatego w razie pojawienia się jakichkolwiek awarii na miejsce wysyłamy naszą mobilną ekipę serwisową. Pracownicy naszej firmy dokładnie zdiagnozują usterki i naprawią je na miejscu, a wtedy, gdy nie będzie to możliwe, zadysponują zwyżkę zastępczą.

Zwyżki Kolbuszowa wypożyczy właśnie u nas - zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie