Znajdź nas na mapie

Wynajem zwyżek – Czeladź

Firma AA Herkules od 2008 roku nieprzerwanie dostarcza przedsiębiorcom nowoczesne zwyżki. Czeladź, która wchodzi w skład Aglomeracji Górnośląskiej, jest jednym z miast, w którym można wynająć nasz sprzęt na korzystnych warunkach. Dostępne u nas podnośniki sięgają do 25,6 m i pracują we wnętrzach i na zewnątrz, by sięgać nawet w najbardziej niedostępne miejsca.


 

Zwyżki dla firm z Czeladzi – poznaj naszą flotę

 

Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz dostęp do rozbudowanej floty podnośników wolnobieżnych i ładowarek teleskopowych. Dysponujemy maszynami różnego typu i stale poszerzamy zaplecze o nowe modele, by odpowiadać potrzebom Klientów. Oferujemy wyłącznie markowe urządzenia podnośnikowe od producentów takich jak Haulotte, Teupen, Holland Lift, Genie, JLG, Niftylift, które stawiają czoła każdemu wyzwaniu.

 

Dostarczamy zwyżki dla firm z Czeladzi planujących prace wysokościowe. Oferujemy urządzenia zarówno na doby, jak i w ramach wynajmu długoterminowego, odpowiadając dzięki temu potrzebom wszystkich Klientów. Nasz sprzęt do robót na wysokości dostępny jest w czterech głównych kategoriach:

 • podnośniki przegubowo-teleskopowe
 • podnośniki nożycowe
 • podnośniki masztowe
 • podnośniki na gąsienicach (zwyżka pająk)

 

W naszej flocie znajdują się profesjonalne podesty ruchome wyposażone w silniki elektryczne i spalinowe, które są dedykowane do pracy w obiektach jak hale, centra handlowe, kościoły, a także na zewnątrz na zróżnicowanych terenach. Dotarcie do miejsca pracy bezpośredni nad głowami gwarantują nasze zwyżki nożycowe i masztowe podnoszone w pionie, natomiast duży wysięg boczny mogą zapewnić zwyżki przegubowo-teleskopowe na kołach i gąsienicach.

Potrzebujesz profesjonalnej zwyżki w Czeladzi?

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy podnośników z transportem, serwisem i szkoleniami!

Nie czekaj, zadzwoń!

Wynajem zwyżek w Czeladzi – kompleksowa oferta dla firm

 

Wypożyczalnia AA Herkules ma wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu podnośników. Nasza główna siedziba znajduje się na terenie Katowic, skąd dostarczamy zwyżki dla firm z Czeladzi i okolic. Dla Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wraz z transportem, serwisem i szkoleniami. 

 

Specjaliści ds. wynajmu AA Herkules pomogą w wyborze podestu ruchomego. Niezależnie od tego, czy planujesz czynności w obiektach czy na zewnątrz nich, każdorazowo dobierzemy optymalne rozwiązanie. Nasz sprzęt jest systematycznie kontrolowany, dlatego jest zawsze gotowy do pracy. Dzięki rozbudowanemu zapleczu transportowemu i naszym doświadczonym kierowcom dostarczamy zwyżki w Czeladzi bezpośrednio na miejsce pracy. W razie usterek jesteśmy gotowi do pomocy – nasi serwisanci przyjadą na miejsce i wykonają naprawy. 

 

Przedsiębiorcom zamierzającym przeszkolić pracowników w zakresie obsługi zwyżek oferujemy usługi szkoleniowe. Nasz certyfikowany ośrodek UDT-CERT z siedzibą w Katowicach regularnie organizuje kursy grupowe wraz z egzaminami. Zatrudniamy wykładowców z wieloletnim doświadczeniem i stosujemy sprawdzone metody nauczania, dzięki czemu cieszymy się wysoką zdawalnością.

 

Dołącz do grona Klientów wypożyczalni zwyżek AA Herkules i korzystaj z najlepszego sprzętu podnośnikowego w Czeladzi!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie