Znajdź nas na mapie

Zwyżki Czechowice Dziedzice

Wynajem zwyżki – Czechowice Dziedzice

Nowoczesne podesty ruchome, kompleksowa obsługa Klientów oraz przystępne ceny – w wypożyczalni AA Herkules zawsze czeka na Ciebie przygotowana do pracy zwyżka! Czechowice Dziedzice to miasto, do którego możemy dowieźć ją błyskawicznie. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami, by zamówić sprzęt!

Gotowe do pracy podnośniki koszowe – Czechowice Dziedzice

Zwyżki, nazywane także podnośnikami koszowymi albo podestami ruchomymi, są wszechstronnymi urządzeniami używanymi podczas prac wysokościowych. Dzięki nim można łatwo i szybko dotrzeć w różne miejsca, które położone są wysoko i w oddali, także nad przeszkodami czy w wąskich przestrzeniach zarówno wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz nich.

Gdy potrzebna jest sprawdzona zwyżka, Czechowice Dziedzice to miasto, w którym możesz wynająć ją w naszej wypożyczalni AA Herkules!

Dysponujemy flotą ponad 750 maszyn, które znakomicie nadają się zróżnicowanych prac wysokościowych. Zaliczają się do nich:

 1. Zwyżki nożycowe – sprawdzone podczas prac bezpośrednio przy miejscu docelowym, wyposażone w duże platformy i wysuwane podesty.
 2. Podnośniki teleskopowo-przegubowe – wyposażone w artykułowane ramię, które pozwala na dotarcie do oddalonych miejsc, na przykład nad ogrodzeniami albo wykopami.
 3. Podnośniki masztowe – charakteryzują się kompaktową budową, dzięki czemu mogą łatwo przemieszczać się w wąskich alejkach, korytarzach i pracować w ograniczonych przestrzeniach.
 4. Podnośniki na gąsienicach – są to podesty ruchome typu pająk wyposażone w gąsienice zamiast kół, co ułatwia poruszanie się po ograniczonych przestrzeniach, do których nie można dostać się zwykłym podnośnikiem.

Zwyżki w Czechowicach Dziedzicach dostarczamy zarówno w wariancie elektrycznym, jak i spalinowym, dzięki czemu nadają się do pracy w różnych przestrzeniach – w obiektach, takich jak hale, biurowce, centra handlowe, kościoły, i na zewnątrz nich, na przykład na placu budowy czy na terenach przyległych do budynków.

Wynajmij zwyżkę w Czechowicach Dziedzicach!

Skorzystaj z naszej oferty i wypożycz wysokiej klasy sprzęt podnośnikowy do prac na wysokości.

Nie czekaj, zadzwoń!

Zwyżki w Czechowicach Dziedzicach – dlaczego warto wynająć je u nas?

W AA Herkules już od ponad 15 lat zajmujemy się wypożyczaniem zwyżek oraz oferujemy kompleksową obsługę związaną z najmem. 

Prowadzimy zarówno wynajem krótkoterminowy na doby do realizacji krótszych projektów, jak i długoterminowy dla tych Klientów, którzy potrzebują sprzętu podnośnikowego na dłuższy czas.

W naszej ofercie znajdują się dodatkowo:

 • Transport – jeżeli jest niezbędna zwyżka, Czechowice Dziedzice i okolice to obszar, na którym dostarczamy sprzęt do naszych Klientów i odbieramy go po zakończeniu najmu, dlatego nie trzeba przewozić go samodzielnie.
 • Serwis – w razie pojawienia się usterek nasza ekipa serwisowa przyjedzie na miejsce i przeprowadzi niezbędną diagnostykę i naprawy. Gdy awaria jest poważna, dostarczymy nowy podnośnik.
 • Szkolenia – posiadamy własny ośrodek szkoleniowy certyfikowany przez UDT w Katowicach, w którym organizujemy kursy dla operatorów podnośników koszowych.

Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę podnośników koszowych w Czechowicach Dziedzicach i skontaktuj się z nami, aby zamówić profesjonalny sprzęt do prac wysokościowych! 

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie