Znajdź nas na mapie

Zwyżki Bochnia

Wynajem zwyżki – Bochnia
Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnej zwyżki? Bochnia to miasto, w którym jesteśmy do dyspozycji! W wypożyczalni AA Herkules znajdziesz szeroką gamę podnośników przeznaczonych do różnych prac wysokościowych w obiektach i na zewnątrz nich. Dołącz do grona naszych Klientów w Bochni!

Rozbudowana flota podnośników w Bochni

Wypożyczalnia podnośników AA Herkules posiada flotę ponad 750 maszyn przeznaczonych do prowadzenia prac na zróżnicowanych wysokościach – nawet do 25,60 m!

Zaopatrujemy Klientów z całej Małopolski, w tym także z Bochni w zwyżki pozwalające na bezpieczne i wydajne roboty wysokościowe, między innymi na placach budowy, w halach produkcyjnych, magazynowych, rekreacyjnych, biurowcach, a nawet w obiektach zabytkowych.

Dysponujemy markowym sprzętem, między innymi od producentów Genie, Haulotte, JLG oraz NiftyLift, który jest regularnie kontrolowany i serwisowany, by gwarantować maksymalną sprawność w zróżnicowanych warunkach.

W naszej ofercie dostępne są:

 • Zwyżki przegubowo-teleskopowe – polecane szczególnie podczas prac na znacznych wysokościach nad przeszkodami, na przykład ogrodzeniami, liniami produkcyjnymi albo wykopami.
 • Zwyżki nożycowe – wyposażone w dużą platformę, która pozwala na uniesienie pracowników, materiałów i narzędzi.
 • Zwyżki masztowe – rekomendowane do pracy w ograniczonych przestrzeniach ze względu na ich kompaktowe wymiary.
 • Zwyżki na gąsienicach – wyposażone w gumowe gąsienice oraz podpory stabilizujące, kompaktowe i wydajne.

Nasz sprzęt jest oferowany w dwóch wariantach napędów – elektrycznym dedykowanym do prac w obiektach i na równych, utwardzonych podłożach, a także spalinowymi z terenowym ogumieniem na wymagające podłoża na zewnątrz.

Jeśli potrzebna jest wysokiej klasy zwyżka, Bochnia to miasto, w którym dostarczymy ją we wskazane miejsce i odbierzemy z niego po zakończeniu prac!

Planujesz prace na wysokości?

Skorzystaj z usług wypożyczalni AA Herkules i wynajmij dopasowaną do swoich potrzeb zwyżkę w Bochni.

Zadzwoń po wynajem

Zwyżki w Bochni z kompleksową obsługą 

Wybierając wypożyczalnię podnośników AA Herkules, otrzymujesz dostęp nie tylko do najlepszego sprzętu podnośnikowego, ale również do kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Prowadzimy najem zwyżek krótkoterminowo i długoterminowo, dopasowując się elastycznie do oczekiwań naszych Klientów. Zapewniamy także przystępne ceny i nie pobieramy kaucji od naszych stałych najemców.

Wynajmujemy zwyżki w Bochni wraz z usługą transportu, dlatego nie musisz zajmować się nim samodzielnie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem transportowym, dzięki czemu sprzęt dowozimy na miejsce i odbieramy go po zakończeniu czasu najmu.

Nasza wypożyczalnia zapewnia także profesjonalne wsparcie serwisowe w razie pojawienia się usterek – nasi mobilni serwisanci przyjadą na miejsce i przeprowadzą naprawy lub dostarczymy sprzęt zastępczy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Organizujemy kursy na zwyżki w Katowicach, gdzie działa nasz certyfikowany ośrodek szkoleniowy. Wyróżnia nas wysoki poziom zdawalności egzaminów!

AA Herkules – zwyżka Bochnia wynajem – skontaktuj się z naszą wypożyczalnią i wynajmij podnośnik do prac wysokościowych!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie