Znajdź nas na mapie

Podnośniki dla firm z Bełchatowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wynajmu podnośników. Bełchatów obsługujemy z naszego łódzkiego oddziału, z którego dowozimy zwyżki pod wskazany adres na terenie miasta oraz okolic. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe , kompetentną i kompleksową obsługę wynajmu.    

Zapraszamy do współpracy

Bełchatowskie firmy zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Oferujemy wynajem najpopularniejszych
podnośników nożycowych, zwyżek teleskopowych z przegubami, modeli masztowych oraz wynajem manitou JCB.  Maszyny dostępne są w opcji z napędem elektrycznym, bądź spalinowym w wielu konfiguracjach względem wielkości i zakresu/wysokości podnoszenia.

Oddziały firmy AA HERKULES w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Warszawie pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośnika i ładowarki teleskopowej na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i mazowieckiego oraz województw ościennych. Nasza flota to kilkaset sztuk podestów i ładowarek teleskopowych. 

Jakie podesty ruchome dostarczamy bełchatowskim firmom?

Podnośniki nożycowe wykorzystuje się zarówno na budowach, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. W ofercie mamy małe modele z niskim udźwigiem i wysokościami roboczymi, jak i prawdziwe "woły robocze" pozwalające sięgać do 18,5 m oraz mogące podnieść, aż 1134 kg. Podesty ruchome w tego typu zwyżkach, unoszą się w kierunku góra dół, dlatego wykorzystywane są one, wyłącznie tam, gdzie możemy podjechać bezpośrednio pod miejsce docelowe. Zwyżki nożycowe przez rozsuwane podesty oferują zasięgi boczne, ale maksymalnie do 1,5 m. 

Podnośniki teleskopowe firmy z Bełchatowa, wybierają najczęściej. Zapewniają one najdalsze zasięgi boczne (nawet do 16m) i z tego względu wykorzystuje się je przy pracach w galeriach handlowych oraz wszędzie tam, gdzie mamy ograniczenia względem podjazdu pod miejsce wykonywania prac. Cenią je instalatorzy wentylacji, elektrycy, konserwatorzy oraz pracownicy z wielu innych branż także budowlanej. Zwyżki tego typu oferują największe zasięgi względem wysokości (nawet 26 m). Zwyżki teleskopowe dostępne są także na gąsienicach

Podesty ruchome masztowe to idealne rozwiązanie do prac w magazynach np. przy inwentaryzacjach. Podest masztowy często wykorzystywany jest również do napraw oświetlenia wewnątrz pomieszczeń. Niewielkie rozmiary podestu sprawdzają się w wąskich przejściach między regałami wysokiego składowania. Urządzenie wznosi się na wysokość od 6,50 do prawie 13 metrów. Maszt podnosi się pionowo w górę, a niektóre modele mają dodatkowo "łamane" ostatni element ramienia co pozwala na wysięg boczny do nawet 6m.

Ładowarki teleskopowe JCB to maszyny z nieco innego segmentu niż pozostałe. Zapewniają największy udźwig, nawet 4 ton i służą do transportu oraz załadunku ciężkich towarów, materiałów budowlanych.  

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie