Znajdź nas na mapie

Zwyżki, podnośniki budowlane na wynajem

Dla wielu branż zwyżki budowlane to urządzenia niezbędne do prowadzenia prac. Nasza baza obejmuje kilkaset maszyn różnego rodzaju - łatwo dopasujemy model pod określone zadania. Oferujemy modele zwyżek na place budowy oraz przeznaczone do prac wewnątrz budynków. Zapoznaj się z bogatą ofertą wynajem zwyżek budowlanych i zadzwoń.

 

Podnośniki budowlane w wersji spalinowej i elektrycznej

Nasza oferta obejmuje urządzenia zarówno zasilane elektrycznie, jak i spalinowo. Zwyżki z silnikiem elektrycznym świetnie sprawują się w zamkniętych pomieszczeniach, głównie ze względu na brak emisji spalin, a także specjalne, niebrudzące powierzchni ogumienie. Maszyny z silnikami spalinowymi pracują wydajnie nawet w bardzo trudnych warunkach. Posiadają napęd na cztery koła, terenowe ogumienie wypełnione pianką, a także podpory stabilizujące wykorzystywane na nierównym gruncie.


Maszyny, które posiadamy w swojej ofercie, różnią się również sposobem podnoszenia kosza. Z tego względu w naszej ofercie posiadamy zwyżki budowlane nożycowe, w których kosz unoszony jest przy pomocy dwóch krzyżujących się ramion oraz podnośniki budowlane z teleskopowo-przegubowym ramieniem. Ten rodzaj zwyżek zapewnia daleki zasięg boczny. Zwyżki teleskopowo-przegubowe dostępne są w wersji na kołach oraz na gąsienicach. Modele gąsienicowe sprawdzą się w wąskich przestrzeniach, podobnie jak małe i zwrotne podnośniki masztowe. W ofercie mamy także zapewniające wiele możliwości ładowarki teleskopowe.

Podnośniki budowlane? Wynajem u nas się opłaci!
 

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków i cen wynajmu profesjonalnych zwyżek na budowy.

Zadzwoń do nas

Więcej o możliwościach zwyżek budowlanych na wynajem


Oferujemy urządzenia, które, w zależności od typu, mogą osiągać różną maksymalną wysokość roboczą, a także różnej długości wysięg boczny. W przypadku podnośników teleskopowo-przegubowych może on sięgać nawet 16 m, a maksymalna wysokość robocza w pionie to nawet 25,6 m. Nie mniej istotny jest również udźwig, który wyrażony jest zawsze w kilogramach w przypadku modeli teleskopowo przegubowych to maksymalnie 250 kg. Maszyny wykorzystywane są do wszelkich związanych ze stawianiem szkieletowych konstrukcji hal, myciem szyb, konserwacją, czy instalacją systemów wentylacyjnych i w wielu innych miejscach, pod które nie ma możliwości podjazdu modelem nożycowym, czy masztowym. Największy udźwig - do 1100kg - zapewniają budowlane zwyżki nożycowe, w przypadku konieczności udźwigu większych ciężarów warto wybrać ładowarki teleskopowe.


Jeśli nie wiesz, jak dobrać odpowiedni typ i model pamiętaj, że bezpłatnie oferujemy pomoc i profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Dostarczamy zwyżki na budowę od ręki. Wynajem niezależnie od okresu odbywa się szybko i sprawnie. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum i możemy załatwić bez konieczności wizyty w oddziale. Zapewniamy także możliwość negocjacji cen, a w przypadku najmu długoterminowego konkurencyjną ofertę liczoną już od 12 miesięcy.


Posiadamy siedem bogato wyposażonych baz sprzętowych zlokalizowane w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Krakowie oraz Katowicach. Mamy również własny serwis, dzięki czemu nasze maszyny utrzymywane są w dobrym stanie technicznym i posiadają ważne przeglądy — to gwarancja, że wynajmują Państwo całkowicie bezpieczne zwyżki budowlane. Dla komfortu wynajmujących zajmujemy się także dowozem zwyżek na miejsce budowy lub do klienta.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie