Znajdź nas na mapie

Podnośnik nożycowy Piotrków Trybunalski

Gdzie wykorzystać podnośnik nożycowy?

Podnośnik nożycowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy w halach, magazynach jak i na otwartych przestrzeniach czyli na budowie. Rozróżniamy dwa typy tych podestów ruchomych: elektryczne i spalinowe.

Elektryczne podnośniki nożycowe to maszyny wykorzystywane do prac na równym terenie. Ich pełne, niebrudzące opony i niewielkie rozmiary to główne atuty brane pod uwagę przez klientów wynajmujących takie urządzenia. Zasilanie elektryczne to jedyne rozwiązanie do prac w zamkniętych pomieszczeniach.

 

 

Parametry techniczne mobilnych podnośników elektrycznych

 

Mobilne podnośniki elektryczne zapewniają pracę od 4 do 6 godzin na pełnym naładowaniu akumulatorów. Udźwig tych maszyn waha się od 227 do 500 kg w zależności od wybranego modelu. Jeśli chodzi o wysokość roboczą możemy zaproponować maszyny od 5,90 do 18,50 metra. Jeden z najpopularniejszych modeli podnośników elektrycznych to Genie GS1932. Swoją popularność zawdzięcza szerokości około 80 cm co pozwala na przejazd podestem po złożeniu barierek przez standardowe drzwi.Na takie manewry pozwalają również wymiary podestów ruchomych o modelach Genie GS1330 oraz Genie GS2632.
Dodatkowym atutem podnośników nożycowych elektrycznych jest dodatkowo wysuwany pomost, który pozwala na przedłużenie platformy roboczej. Podnośnik nożycowy może być obsługiwany z platformy jak i z poziomu ziemi dzięki panelowi sterowania połączonemu z podestem elastycznym, długim kablem.

 

 

Trzy oddziały firmy AA HERKULES w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi pozwalają naszym klientom na wypożyczenie podnośnika i ładowarki teleskopowej na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego i łódzkiego oraz województw ościennych. Nasza flota to ponad 550 sztuk podestów i ładowarek teleskopowych. Zadzwoń 511 520 520

 

 W naszej ofercie posiadamy:
podnośniki nożycowe elektryczne
podnośniki nożycowe spalinowe
podnośniki teleskopowo przegubowe elektryczne
podnośniki teleskopowo przegubowe spalinowe
podnośniki masztowe elektryczne
podnośniki na gąsienicach
ładowarki teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Oddział Łódźkie
Siedziba Główna Śląsk
Oddział Dolny Śląsk

Mapa zasięgu firmy

 • Oddział Łódźkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Siedziba Główna Śląsk

  ul. ks. mjr. Karola Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Oddział Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie