Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome spalinowe - wynajem

Podesty spalinowe od wyjątkowo trudnych zadań - oferta

 

Jedną z kluczowych różnic, z jakimi spotkamy się w przypadku zwyżek, jest rodzaj napędu. Dlaczego podesty z napędem spalinowym sprawdzą się w wyjątkowo trudnych warunkach? W przypadku maszyn dedykowanych do pracy na zewnątrz każdorazowo polecamy modele z silnikiem spalinowym Diesla, który odznacza się wyjątkowo dużą mocą i wytrzymałością. Oprócz mocnego silnika, posiadają one jeszcze inne rozwiązania, które czynią z nich wyjątkowo profesjonalne urządzenia. Jest to przede wszystkim napęd na cztery koła z blokadą dyferencjałów, podpory stabilizujące oraz terenowe ogumienie wypełnione pianką na wypadek przebicia.

Korzystając z naszej oferty, masz dostęp do dwóch typów podestów spalinowych. Pierwsze teleskopowo-przegubowe modele spalinowe charakteryzują się między innymi szerokim zakresem wysięgów bocznych do 16 m i maksymalną wysokością roboczą aż do 25,60 m. Udźwig modeli do 250 km, a w koszu mogą przebywać jednocześnie 1-2 osoby. Podesty tego typu dzięki konstrukcji, obracanemu korpusowi i łamanym ramieniu JIB, zapewniają dostęp do miejsc, pod które nie możemy podjechać bezpośrednio i niezwykle precyzyjne możliwości sterowania platformą - jest to niewątpliwa przewaga nad innymi zwyżkami.

Drugą grupą są nożycowe podesty spalinowe ze znacznie większym udźwigiem do 1100 kg. Na podeście może przebywać równocześnie nawet 7 pracowników, co w wielu przypadkach decyduje o ich wyborze. Modele nożycowe zapewniają pionowy udźwig do 15 m, a ich boczny zasięg można uzyskać za pomocą wysuwanej części podestu (do 1,5 m). 

Szybki i atrakcyjny cenowo wynajem

 

Podesty ruchome spalinowe to tylko pewna część naszych zwyżek. Nasza flota liczy ponad pół tysiąca maszyn różnego typu. Dzięki temu masz gwarancję, że wynajmujesz interesujący Cię podnośnik od ręki. Prowadzimy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego podestu. Dokładamy także starań, aby wszelkie formalności ograniczać do minimum. Jeśli potrzebujesz sprawnej i bezpiecznej maszyny na plac budowy, z naszą pomocą wynajmiesz podest spalinowy, szybko i w korzystnej cenie. 

 

Nasze spalinowe podesty ruchome na bieżąco poddawane są przeglądom technicznym, tym samym mamy pewność, że każdorazowo udostępniamy klientom maszynę gotową do pracy. W razie awarii nasz serwis dojeżdża na miejsce pracy i usuwa usterkę lub, jeśli zajdzie taka potrzeba, wymienia maszynę na inną. Zapewniamy również transport w jedną i drugą stronę. Posiadamy aż siedem baz w Polsce, w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice, Lublin, Rzeszów i Kraków. 

 

Gwarantujemy wynajem w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które zawsze mogą być negocjowane bez względu na to, na jak długi okres urządzenie jest wypożyczane. Istnieje również możliwość wykupu używanego podestu spalinowego. Zadzwoń i  wynajmij podest spalinowy odpowiedni dla warunków i miejsca pracy. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Adres w trakcie organizacji.
  woj. podkarpackie