Znajdź nas na mapie

Podesty ruchome wynajem w AA Herkules

Zapytaj o wynajem podestów ruchomych i uzyskaj dostęp do najlepszej klasy sprzętu podnośnikowego na dogodnych warunkach – bez wysokich kosztów, nawet przy pierwszym wynajmie! Podesty ruchome to zróżnicowane technicznie maszyny używane do prac na wysokości. Nasza wypożyczalnia podestów specjalizuje się w wynajmie już od 2008 roku. Dostarczamy nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również kompleksowe wsparcie dla każdego z naszych klientów.

 

Wypożyczalnia podestów ruchomych z ofertą


Podestami ruchomymi określa się maszyny przeznaczone do podnoszenia osób oraz ładunków. Wyposażone w platformy robocze i rozkładające się podnośniki, umożliwiają prowadzenie prac na wysokości w obiektach i na zewnątrz nich. Maksymalna wysokość robocza modeli z naszej oferty wynosi 25,6 m. W podestach stosowane są mocne silniki spalinowe Diesla, sprawdzone w trudnym terenie lub ciche i bezemisyjne silniki elektryczne do prac w obiektach zamkniętych.


Do kategorii podestów ruchomych zaliczane są urządzenia dzielone na trzy główne kategorie pod kątem konstrukcji nośnej:

 • Podesty ruchome nożycowe – dzięki nożycowym mechanizmom podnoszenia umożliwiają płynne podniesienie osób i ładunków w pionie na platformie roboczej.
 • Podesty ruchome przegubowe teleskopowe – dzięki nim możliwe jest prowadzenie prac nad przeszkodami, co powoduje, że znajdują one zastosowanie w wielu zadaniach, w których podesty ruchome nożycowe nie zapewniają odpowiedniego zasięgu bocznego.
 • Podesty ruchome masztowe – urządzenia podnośnikowe pracujące w pionie, które wyposażone są w ruchomy maszt. Dzięki kompaktowym konstrukcjom mogą być użytkowane nawet w wąskich przestrzeniach.

Wynajem podestów ruchomych prowadzony jest z użyciem różnych sprzętów, dzięki czemu można dopasować je indywidualnie do miejsca pracy, by odbywała się ona efektywnie i zgodnie z przepisami.

Zapytaj o wynajem podestów ruchomych!

Zapewniamy fachowe doradztwo, transport i serwis maszyn - skorzystaj z usług wypożyczalni podestów ruchomych AA Herkules.

Zadzwoń do nas

Wypożycz podesty ruchome na atrakcyjnych warunkach


W wypożyczalni podnośników AA Herkules zajmujemy się wynajem podestów ruchomych, zapewniając szybki dostęp do wysokiej jakości sprzętu renomowanych marek na korzystnych warunkach. Dzisiaj mamy wielu zadowolonych klientów, do których stale dołączają nowi. Jesteśmy do dyspozycji w Polsce wschodniej, zachodniej południowej oraz centralnej Polsce.


Jako wypożyczalnia podestów ruchomych zapewniamy pełną obsługę związaną z krótkoterminowym i długoterminowym wynajmem sprzętu podnośnikowego w połączeniu z usługami transportowymi, szkoleniowymi i serwisowymi. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym — zapewniamy wynajem podestów ruchomych nożycowych, przegubowych, teleskopowych oraz masztowych od światowej klasy producentów, między innymi Genie, Haulotte, Niftylift. W całości flota liczy kilkaset maszyn czekających w naszych bazach na klientów.


Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy podest ruchomy odpowiadające Twoim potrzebom, tak, aby prace na wysokości mogły odbywać się wydajnie, sprawnie i bezpiecznie. Udana współpraca z klientami jest dla nas bardzo ważna. Nasi pracownicy są do dyspozycji, aby pomóc w wyborze dopasowanej oferty na korzystnych warunkach. Wypożyczalnia podestów ruchomych AA Herkules zaprasza do wynajmu!

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie
Lubelskie
Podkarpackie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie

 • Lubelskie

  ul. Szafranowa 8
  21-003 Lublin / Elizówka
  woj. lubelskie

 • Podkarpackie

  Rudna Mała 160
  36-060 Rzeszów / Zaczernie
  woj. podkarpackie