Znajdź nas na mapie

Egzamin na zwyżki - kompleksowa oferta szkoleniowa AA Herkules

Zdaj państwowy egzamin na obsługę zwyżek przed komisją dozoru technicznego UDT/TDT. Zapytaj o najbliższy termin organizacji kursów i egzaminów w naszym ośrodku szkoleniowym w Katowicach. Egzaminy i szkolenia odbywają się na naszym sprzęcie. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością i ekspresowymi terminami.

 

Co warto wiedzieć o egzaminach na podesty ruchome przejezdne?


Firma AA Herkules zapewnia możliwość skorzystania z kompleksowego kursu na zwyżki oraz ładowarki teleskopowe zakończonego państwowym egzaminem przed komisją TDT/UDT. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym UDT-CERT. Organizujemy egzaminy na operatorów podestów ruchomych przejezdnych, dawniej znane jako kategoria IP oraz egzaminy na operatorów ładowarek teleskopowych (stara kategoria I WJO).

 


Wymagania od kandydatów przystępujących do egzaminów

 

 • ukończone 18 lat
 • wykształcenie co najmniej podstawowe
 • aktualne badania wysokościowe


Forma egzaminu

 

 • szkolenie teoretyczne i praktyczne
 • część teoretyczna egzaminu - należy odpowiedzieć prawidłowo na 11 z 15 pytań. Czas trwania egzaminu z części teoretycznej to 30 minut (w zupełności wystarcza - nie ma konieczności pośpiechu).
 • część praktyczna egzaminu - sprawdzenie praktycznych umiejętności obsługi zwyżki poprzez wykonanie określonego zadania (kierowanie, wznoszenie).


Wydanie zaświadczenia kwalifikacyjnego po egzaminie


Bezpośredni po egzaminie otrzymasz zaświadczenie z wynikiem egzaminu. Uprawnienia w formie karty otrzymasz za pomocą poczty, bezpośrednio z jednostki dozoru technicznego w terminie do 30 dni od daty zaliczenia egzaminu.


Obowiązywanie uprawnień


Uprawnienia na zwyżki/podesty ruchome przejezdne według obowiązującego w Polsce prawa są ważne 5 lat i obejmują teren całego kraju. Można je przedłużyć na kolejne 5 lat, składając odpowiedni wniosek w urzędzie dozoru. Uprawnienia są respektowana wzajemnie pomiędzy poszczególnymi jednostkami dozoru technicznego tj. UDT-TDT-WDT.


Cena egzaminu na zwyżki


Cena w przypadku szkolenia i egzaminu dla 1 osoby to 660 zł netto (przy zapisie 5 i więcej osób).

Zapytaj o termin najbliższego egzaminu na zwyżki w AA Herkules

Organizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne dla pracowników z polski i innych krajów np. Ukrainy, Rumunii (także z profesjonalnym tłumaczem).

Kliknij i połącz

Dlaczego warto zdecydować się na AA Herkules?


Posiadamy wykwalifikowaną kadrę wykładowców-praktyków, dzięki czemu kursanci mają pewność, że zostanie przekazana im nie tylko wiedza teoretyczna, ale również niezbędne umiejętności praktyczne. Obsługa zwyżek i ładowarek teleskopowych wiąże się nie tylko z wykonywaniem obowiązków, ale również z dbałością o bezpieczeństwo swoje i współpracowników. Podczas szkolenia kładziemy nacisk na omówienie zasad BHP i właściwego podejścia do bezpieczeństwa.


Nasi szkoleniowcy kładą nacisk na to, aby szkolenie odbywało się w sympatycznej, luźnej atmosferze. W trakcie kursu zapewniamy catering i serwis kawowy, co sprawia, że kursanci mogą w pełni skupić się na szkoleniu nowych umiejętności. Tok szkolenia jest nakierowany na przygotowanie kursanta do egzaminu. Po zakończeniu kursu teoretycznego wstępnie sprawdzona zostanie wiedza kursantów. Szkolenie kończy egzamin na podesty ruchome i wydanie zaświadczenia kwalifikacyjnego.


Egzamin i szkolenie odbywa się w ośrodku szkoleniowym AA Herkules w Katowicach na maszynach należących do floty naszej wypożyczalni. Egzaminy organizujemy w wielu terminach, z możliwością rezerwacji konkretnej daty dla całej grupy pracowników. Zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń.

Wynajmujemy podnośniki najlepszych światowych marek:

Śląsk
Mazowieckie
Łódzkie
Dolny Śląsk
Małopolskie

Mapa zasięgu firmy

 • Śląsk

  ul. Woźniaka 18
  40-389 Katowice 
  woj. śląskie

 • Mazowieckie

  ul. Żytnia 19A
  05-800 Warszawa / Pruszków
  woj. mazowieckie

 • Łódzkie

  ul. Katowicka 43
  95-030 Łódź / Rzgów
  woj. łódzkie 

 • Dolny Śląsk

  ul. Świdnicka 23
  55-040 Wrocław / Tyniec Mały
  woj. dolnośląskie

 • Małopolskie

  ul. Torowa 13A
  30-435 Kraków
  woj. małopolskie